Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Moderator: Moderatorzy

Lucky Luck
Posty: 75
Rejestracja: 30 wrz 2018, 6:01
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Lucky Luck »

Proszę w modlitwie o nawrócenie dla Mojej Małżonki i podjęcie próby ratowania Naszego Małżeństwa i Rodziny. Proszę Cię o otwarcie Jej serca i oczu na miłość oraz na to że rozwód to niebrozwiazanie kryzysów. Proszę o wsparcie śl Naszej Rodziny i Dzieci.
iwonka
Posty: 132
Rejestracja: 31 sty 2017, 22:12
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: iwonka »

Dziękuję za modlitwę, proszę o dalszą. Intencja "O pojednanie w małżeństwie Iwony i Dawida".
MSM
Posty: 219
Rejestracja: 11 mar 2017, 8:18
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: MSM »

Proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa. Za mnie i mojego męża Grzegorza.
Marta
AM83
Posty: 3
Rejestracja: 22 kwie 2019, 22:14
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: AM83 »

Proszę o modlitwę za mnie i mojego męża Marcina. Niech Duch Święty napełni serce mojego męża miłością i dobrocią, a wszelkie zło i cierpienie niech
ustanie i zapanuje miłość i zgoda. Niech się stanie wola Twoja Panie. Jezu ufam Tobie, Ty się tym zajmij. Amen
"Kocha się naprawdę i do końca tylko wówczas gdy kocha się zawsze w radości i smutku bez względu na dobry czy zły los..." JP II
Ukasz

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ukasz »

W tym tygodniu, od 27 kwietnia do 3 maja, modlimy się w intencjach Lucky Lucka, Iwonki, MSM, AM83 i Ukasza:
Lucky Luck pisze: 21 kwie 2019, 11:27 Proszę w modlitwie o nawrócenie dla Mojej Małżonki i podjęcie próby ratowania Naszego Małżeństwa i Rodziny. Proszę Cię o otwarcie Jej serca i oczu na miłość oraz na to że rozwód to nierozwiazanie kryzysów. Proszę o wsparcie dla Naszej Rodziny i Dzieci.
iwonka pisze: 21 kwie 2019, 16:49 Dziękuję za modlitwę, proszę o dalszą. Intencja "O pojednanie w małżeństwie Iwony i Dawida".
MSM pisze: 24 kwie 2019, 22:34 Proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa. Za mnie i mojego męża Grzegorza.
AM83 pisze: 25 kwie 2019, 13:18 Proszę o modlitwę za mnie i mojego męża Marcina. Niech Duch Święty napełni serce mojego męża miłością i dobrocią, a wszelkie zło i cierpienie niech ustanie i zapanuje miłość i zgoda. Niech się stanie wola Twoja Panie. Jezu ufam Tobie, Ty się tym zajmij. Amen
Proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa. Ukasz
Nie umrę, ale żyć będę i głosić dzieła Pana.
Ciężko mnie Pan ukarał, ale na śmierć nie wydał.
(Ps 118 (117), 17-18)
Nie ma kolejki. Są wolne miejsca.
Blondynka55
Posty: 313
Rejestracja: 14 sty 2019, 15:13
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Blondynka55 »

Bóg zapłać za modlitwę.
Proszę o kolejną o Światło Ducha Świętego oraz wypełnienie się Woli Bożej w moim małżeństwie.
ewulek
Posty: 128
Rejestracja: 30 sty 2017, 11:47
Jestem: już po kryzysie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: ewulek »

Bóg zapłać za modlitwę. Proszę o modlitwę w intencji szczerej spowiedzi i dobrego spowiednika dla mojego męża Grzegorza oraz jego nawrócenie i uwolnienie.
MKPINS
Posty: 113
Rejestracja: 08 mar 2017, 14:35
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: MKPINS »

Proszę o modlitwę w intencji Żony Agnieszki, aby w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, aby chciała i umiała na nowo pokochać męża, wróciła do męża, aby nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę dla nas o łaskę pojednania, przebaczenia, nawrócenia i uzdrowienia. Proszę o uzdrowienie i odrodzenie się naszego małżeństwa.
Proszę również o modlitwę w intencji śp. Mamy Stanisławy, aby dobry Bóg przyjął Ją do swojego Królestwa.
Ireneusz
Posty: 10
Rejestracja: 15 sty 2019, 11:52
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ireneusz »

Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia Mojej Małżonki Moniki, która dziś ma imieniny i podjęcie próby ratowania Naszego Małżeństwa i Rodziny. Wiem, że jest zniechęcona do mnie i naszego małżeństwa ale Proszę Cię Panie Jezu o otwarcie Jej serca i oczu na miłość aby na nowo chciała pokochać mnie, swojego męża oraz o zrozumienie tego że rozwód to złe rozwiązanie naszego poważnego kryzysu małżeńskiego. Proszę o uzdrowienie i odrodzenie się naszej relacji małżeńskiej, niech Duch Święty nas prowadzi.
Ukasz

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ukasz »

W tym tygodniu, od 4 do 10 maja, modlimy się w intencjach Blondynki55, Ewulka, MKPINS i Ireneusza:
Blondynka55 pisze: 28 kwie 2019, 14:13 Bóg zapłać za modlitwę.
Proszę o kolejną o Światło Ducha Świętego oraz wypełnienie się Woli Bożej w moim małżeństwie.
ewulek pisze: 28 kwie 2019, 20:20 Bóg zapłać za modlitwę. Proszę o modlitwę w intencji szczerej spowiedzi i dobrego spowiednika dla mojego męża Grzegorza oraz jego nawrócenie i uwolnienie.
MKPINS pisze: 29 kwie 2019, 6:26 Proszę o modlitwę w intencji Żony Agnieszki, aby w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, aby chciała i umiała na nowo pokochać męża, wróciła do męża, aby nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę dla nas o łaskę pojednania, przebaczenia, nawrócenia i uzdrowienia. Proszę o uzdrowienie i odrodzenie się naszego małżeństwa.
Proszę również o modlitwę w intencji śp. Mamy Stanisławy, aby dobry Bóg przyjął Ją do swojego Królestwa.
Ireneusz pisze: 04 maja 2019, 10:12 Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia Mojej Małżonki Moniki, która dziś ma imieniny i podjęcie próby ratowania Naszego Małżeństwa i Rodziny. Wiem, że jest zniechęcona do mnie i naszego małżeństwa ale Proszę Cię Panie Jezu o otwarcie Jej serca i oczu na miłość aby na nowo chciała pokochać mnie, swojego męża oraz o zrozumienie tego że rozwód to złe rozwiązanie naszego poważnego kryzysu małżeńskiego. Proszę o uzdrowienie i odrodzenie się naszej relacji małżeńskiej, niech Duch Święty nas prowadzi.
Przyjdźcie do Mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążeni jesteście, a Ja was pokrzepię.
Weźcie moje jarzmo na siebie i uczcie się ode Mnie, bo jestem cichy i pokorny sercem, a znajdziecie ukojenie dla dusz waszych. Albowiem jarzmo moje jest słodkie, a moje brzemię lekkie
(Mt 11, 28-30)
Nie ma kolejki, są trzy wolne miejsca. W dziale Kryzys małżeński wiele osób prosi o modlitwę - warto włączyć do tych intencji szczególnie osoby, których historia najmocniej nas poruszyła.
Ania2016
Posty: 15
Rejestracja: 30 sty 2017, 8:37
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ania2016 »

Prosze o modlitwe w Bogu znanej intencji o sile i madrosc do jej realizacji
Lenia
Posty: 3
Rejestracja: 02 maja 2019, 22:09
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Lenia »

Ja rowniez dolaczam sie do podania intencji, bardzo prosze o modlitwe,abym uzyskala laske pewnosci co do decyzji w spr.malzenstwa, oraz o Dary Ducha Sw dla mojego meza,by wreszcie zauwazyl,ze ja istnieje i potrzebuje go
HelM
Posty: 3330
Rejestracja: 04 lut 2017, 22:51
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: HelM »

Proszę o modlitwę w intencji Sławka i jego żony o realizację woli Bożej w ich życiu. 20 maja będzie kolejna sprawa rozwodowa. Niech Pan ma ich i prowadzących sprawę w swojej opiece.
Lucky Luck
Posty: 75
Rejestracja: 30 wrz 2018, 6:01
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Lucky Luck »

Proszę o modlitwę w intencji mojej Małżonki o podjęcie prób ratowania Naszego Małżeństwa. Proszę Cię o opiekę nad Dziećmi i Naszą Rodziną.
Linka
Posty: 28
Rejestracja: 27 lut 2019, 14:16
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Linka »

Proszę o modlitwę w intencji mojego męża o zerwanie niezdrowego układu z kobietą i pokocha nie na nowo żony i całej rodziny, aby nie odchodził od rodziny i chciał ratować małżeństwo.
ODPOWIEDZ