Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Moderator: Moderatorzy

Blondynka55
Posty: 313
Rejestracja: 14 sty 2019, 15:13
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Blondynka55 » 02 maja 2021, 11:13

Bóg zapłać za modlitwę.
Proszę o kolejną w intencji nawrócenia mojego męża Radosława, Jego powrót do sakramentów świętych, a dla mnie i dzieci o Światło Ducha Świętego i pokój serca zgodnie z wolą Bożą.

Awatar użytkownika
Nirwanna
Posty: 13300
Rejestracja: 11 gru 2016, 22:54
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Nirwanna » 02 maja 2021, 11:44

Proszę o modlitwę z intencją: o dary Ducha Świętego, o nawrócenia w rodzinie, oraz za będące w kryzysie małżeństwo Janiny i Michała.
Bóg zapłać.
Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę
Jan Paweł II

Awatar użytkownika
tulipan
Posty: 99
Rejestracja: 27 wrz 2020, 13:46
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: tulipan » 02 maja 2021, 19:23

Witam Was serdecznie w dniu w którym u mnie ciemnoszare chmury kłębiące się podczas wietrznej pogody zasłaniają błękit nieba, a promyk słoneczny próbujący się przez nie przebić radzi sobie nieźle zmieniając choć na chwilę ich kolorysykę; o to intencje modlitewne na bieżący tydzień:
enbe pisze:
24 kwie 2021, 20:53
Bóg zapłać za dotychczasowe wsparcie modlitewne i proszę nadal o modlitwę w intencji wypełnienia się Woli Bożej względem mnie, mojego męża i naszego małżeństwa. Proszę o modlitwę o dary Ducha Świętego i moją otwartość na nie. Dołączam do tego intencję dziękczynną - za całe dobro, które Bóg mojej rodzinie wyświadcza.
iwonka pisze:
27 kwie 2021, 16:35
Dziękuję za modlitwę. Proszę o dalszą w intencji "O wypełnienie się woli Bożej w życiu mojego męża Dawida". Iwona
Linka pisze:
27 kwie 2021, 17:41
Proszę o modlitwę za uzdrowienie relacji małżeńskiej Doroty i Henryka, o uratowanie od złego całej rodziny, o potrzebne łaski Ducha Św. dla nich i dla ich dzieci oraz o poznanie i zaakceptowanie woli Boga Ojca.
HelM pisze:
27 kwie 2021, 17:50
Dziękując za dotychczasowe wsparcie proszę o modlitwę o wypełnienie się woli Bożej w małżeństwie Heleny i Zenona, Anny i Igora oraz Agnieszki i Jarosława. Niech Maryja Matka pięknej miłości otacza swoją opieką !
Nowiutka pisze:
29 kwie 2021, 6:49
Proszę o modliwę o nawrócenie i zrozumienie woli Bożej, abym potrafiła mówić nie raniąc, działać szanując, i podjąć decyzję właściwą, taką, która nie zrani nikogo i w wolności będzie miła Panu.
burza pisze:
30 kwie 2021, 22:30
Proszę o modlitwę w intencji wiadomej Bogu...
Blondynka55 pisze:
02 maja 2021, 11:13
Bóg zapłać za modlitwę.
Proszę o kolejną w intencji nawrócenia mojego męża Radosława, Jego powrót do sakramentów świętych, a dla mnie i dzieci o Światło Ducha Świętego i pokój serca zgodnie z wolą Bożą.
"To co w życiu ważne, czuje każdy z nas... to co w życiu ważne - to w sobie masz od lat... świat się ciągle zmienia już go nie dogonisz, ale wiem, że możesz być szczęśliwy tu..." módlmy się wzajemnie w naszych intencjach, bądźmy szczęliwi tu...

Nirwanna czeka cierpliwie.

enbe
Posty: 126
Rejestracja: 30 sty 2017, 21:27
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: enbe » 02 maja 2021, 23:27

Dziękuję za modlitwę. Ustawiam się do kolejki, intencja: "O Boże błogosławieństwo i opiekę dla mnie i moich bliskich".

milanista1
Posty: 9
Rejestracja: 18 lis 2019, 9:59
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: milanista1 » 04 maja 2021, 16:29

O pomyślne zakończenie sprawy rozwodowej według planu i woli Bożej. O zachowanie szczególnej więzi z córką pomimo rozłąki, o zdrowie dla niej i opiekę Matki Najświętszej. O łaskę przebaczenia dla żony Izabeli i powrotu do jedności małżeńskiej prosi mąż, tata Dawid.

Monti
Posty: 1260
Rejestracja: 21 mar 2018, 18:14
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Monti » 05 maja 2021, 6:23

Proszę o modlitwę w intencji mojego syna, który za kilka dni przystępuje do sakramentów pierwszej spowiedzi i Komunii Świętej - o wzrost w łasce i wszelkie potrzebne dary.
"Szukaj pokoju, idź za nim" (Ps 34, 15)

Materna3
Posty: 24
Rejestracja: 20 mar 2019, 7:27
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Materna3 » 08 maja 2021, 7:25

Proszę o modlitwę za mnie i moją rodzinę o dary Ducha Świętego.

karolina12
Posty: 90
Rejestracja: 29 sty 2017, 20:18
Jestem: już po kryzysie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: karolina12 » 08 maja 2021, 20:18

Proszę o modlitwę w intencji Waldemara który przebywa w szpitalu o zdrowie i Boże Błogosławieństwo, a także za Janinę oraz o Bożą opiekę dla całej rodziny
Ufność do Boga może dokonać wszystkiego. (Św Matka Teresa z Kalkuty)

karolina12
Posty: 90
Rejestracja: 29 sty 2017, 20:18
Jestem: już po kryzysie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: karolina12 » 08 maja 2021, 21:10

Proszę o modlitwę w intencji Lidii i jej męża o uzdrowienie małżeństwa oraz Bożą opiekę
Ufność do Boga może dokonać wszystkiego. (Św Matka Teresa z Kalkuty)

karolina12
Posty: 90
Rejestracja: 29 sty 2017, 20:18
Jestem: już po kryzysie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: karolina12 » 08 maja 2021, 21:18

Proszę o modlitwę w intencji Agnieszki i Marka
Ufność do Boga może dokonać wszystkiego. (Św Matka Teresa z Kalkuty)

karolina12
Posty: 90
Rejestracja: 29 sty 2017, 20:18
Jestem: już po kryzysie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: karolina12 » 08 maja 2021, 21:19

Proszę o modlitwę za Magdalenę Pawła oraz Amelkę o Bożą opiekę
Ufność do Boga może dokonać wszystkiego. (Św Matka Teresa z Kalkuty)

karolina12
Posty: 90
Rejestracja: 29 sty 2017, 20:18
Jestem: już po kryzysie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: karolina12 » 08 maja 2021, 21:21

Proszę o modlitwę w intencji Marcina i Kingi o dobre przygotowanie do Sakramentu małżeństwa
Ufność do Boga może dokonać wszystkiego. (Św Matka Teresa z Kalkuty)

Awatar użytkownika
tulipan
Posty: 99
Rejestracja: 27 wrz 2020, 13:46
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: tulipan » 09 maja 2021, 19:52

Witam Was serdecznie; intencje modlitewne na bieżący tydzień:
Nirwanna pisze:
02 maja 2021, 11:44
Proszę o modlitwę z intencją: o dary Ducha Świętego, o nawrócenia w rodzinie, oraz za będące w kryzysie małżeństwo Janiny i Michała.
Bóg zapłać.
enbe pisze:
02 maja 2021, 23:27
Dziękuję za modlitwę. Ustawiam się do kolejki, intencja: "O Boże błogosławieństwo i opiekę dla mnie i moich bliskich".
milanista1 pisze:
04 maja 2021, 16:29
O pomyślne zakończenie sprawy rozwodowej według planu i woli Bożej. O zachowanie szczególnej więzi z córką pomimo rozłąki, o zdrowie dla niej i opiekę Matki Najświętszej. O łaskę przebaczenia dla żony Izabeli i powrotu do jedności małżeńskiej prosi mąż, tata Dawid.
Monti pisze:
05 maja 2021, 6:23
Proszę o modlitwę w intencji mojego syna, który za kilka dni przystępuje do sakramentów pierwszej spowiedzi i Komunii Świętej - o wzrost w łasce i wszelkie potrzebne dary.
Materna3 pisze:
08 maja 2021, 7:25
Proszę o modlitwę za mnie i moją rodzinę o dary Ducha Świętego.
karolina12 pisze:
08 maja 2021, 20:18
Proszę o modlitwę w intencji Waldemara który przebywa w szpitalu o zdrowie i Boże Błogosławieństwo, a także za Janinę oraz o Bożą opiekę dla całej rodziny
karolina12 pisze:
08 maja 2021, 21:10
Proszę o modlitwę w intencji Lidii i jej męża o uzdrowienie małżeństwa oraz Bożą opiekę
...Duchu Święty uzdolnij nas, aby z naszej codzienności przebrzmiewała miłość jednego do drugiego...doceniajmy swoją "oczywistą oczywistość", módlmy się wzajemnie za siebie - gdy poświęcamy, dajemy swój czas to przecież nasz przejaw miłości do bliźniego...

OsowicczichEdi
Posty: 19
Rejestracja: 24 lip 2018, 15:17
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: OsowicczichEdi » 09 maja 2021, 23:19

Proszę o modlitwę w intencji Cioci Mirki, która przebywa w szpitalu oraz o pomyślny termin oraz przebieg rozprawy sądowej. Stała prośba modlitewna o odrodzenie małżeństwa po rozwodzie.

MKPINS
Posty: 113
Rejestracja: 08 mar 2017, 14:35
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: MKPINS » 10 maja 2021, 7:44

Matko Boża proszę połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała. Proszę Cię Maryjo, aby miłość, która nas połączyła kiedyś przed laty, odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę dla nas o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia, aby moja Żona wyzbyła się żalu, złości i wróciła do mnie, nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę o godne wynagrodzenie w pracy, które pozwoli na życie bez stresów i abym odnalazł się w nowej pracy.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości