Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Moderator: Moderatorzy

loczek
Posty: 1273
Rejestracja: 02 mar 2022, 14:52
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: loczek »

Proszę o modlitwę za mnie, o siłę i zrozumienie Bożej woli.
Awatar użytkownika
tulipan
Posty: 99
Rejestracja: 27 wrz 2020, 13:46
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: tulipan »

Witajcie, powierzamy Panu Bogu poniższe intencje:
Ruta pisze: 22 lip 2022, 1:09 Proszę o modlitwę w intencji dziękczynnej, za wysłuchaną prośbę. Dziękuję za rozmowę z moją teściową, pierwszą od paru lat i za wsparcie od moich teściów jakie otrzymałam. Dziękuję, że potrafiłam poprosić ich o pomoc. Proszę także o modlitwę o dalsze kroki na drodze mojego pojednania z rodzicami mojego męża oraz o łaskę Sakramentu Pojednania dla mojego męża.
Lucky Luck pisze: 24 lip 2022, 18:31 Proszę o modlitwę o uratowanie Małżeństwa. O wszelkie potrzebne łaski dla Nas i Dzieci.
loczek pisze: 24 lip 2022, 21:17 Proszę o modlitwę za mnie, o siłę i zrozumienie Bożej woli.
..módlmy się wzajemnie za siebie..

/Oddychaj/
Oddychaj prawdą, światłem, muzyką.
Oddychaj tańcem, śpiewem radością.
Pokłoń się ciszy, leśnym strumykom.
Oddychaj wiatru lekką wonnością.
Oddychaj blaskiem serca płomieniem.
Pokłoń się ptakom, cudnej przyrodzie.
Oddychaj dobrem.. Gdzieś obok kroczy.
Oddychaj.... istnieniem całym.
Oddychaj...

Pozdrawiam, błogosławionego tygodnia dla nas.
MKPINS
Posty: 113
Rejestracja: 08 mar 2017, 14:35
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: MKPINS »

Matko Boża proszę połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała. Proszę Cię Maryjo, aby miłość, która nas połączyła kiedyś przed laty, odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę dla nas o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia, aby moja Żona wyzbyła się żalu, złości i wróciła do mnie, nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę o pomoc w znalezieniu pracy i o godne wynagrodzenie w pracy, które pozwoli na życie bez stresów.
Oliwka
Posty: 57
Rejestracja: 16 cze 2017, 14:14
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Oliwka »

Bóg zapłać za modlitwę oraz w dalszym ciągu proszę o modlitwę o łaskę przemiany serca mojego i męża. Dziękuję.
Potrzebująca pomocy
Posty: 18
Rejestracja: 11 lip 2022, 12:11
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Potrzebująca pomocy »

Proszę o modlitwę w intencji uratowania mojego małżeństwa. O przebaczenie moich win przez mojego męża, niech Pan Bóg go wspiera, a dla mnie o siłę.
Jastarnia
Posty: 227
Rejestracja: 15 lis 2021, 11:34
Jestem: w trakcie rozwodu
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Jastarnia »

Proszę o modlitwę o nawrócenie moje i mojego męża, o opiekę Bożą nad nami.
Dla Boga bowiem nie ma nic niemożliwego. Łk 1,37.
Wojtek
Posty: 22
Rejestracja: 24 paź 2019, 9:47
Jestem: szczęśliwym mężem
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Wojtek »

Proszę o modlitwę dziękczynno-błagalna za dotychczasowe łaski, oraz z prośbą o dalszą opiekę i wstawiennictwo Najświętszej Maryi dla naszej rodziny, o dar dobrej modlitwy, o wytrwałość w miłości i wierności w naszym małżeństwie.
wertor1
Posty: 102
Rejestracja: 24 lut 2017, 6:36
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: wertor1 »

Proszę o modlitwę za mnie o wyjście z trudnej sytuacji materialnej o pomoc w sprzedaży mieszkania jeśli to miałoby się stać .Proszę o łaskę uleczenia ran i nawrócenie męża.
Monti
Posty: 1260
Rejestracja: 21 mar 2018, 18:14
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Monti »

Z okazji zbliżającej się 10. rocznicy ślubu proszę o modlitwę o wypełnienie się woli Bożej odnośnie naszego małżeństwa.
"Szukaj pokoju, idź za nim" (Ps 34, 15)
Jastarnia
Posty: 227
Rejestracja: 15 lis 2021, 11:34
Jestem: w trakcie rozwodu
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Jastarnia »

Proszę o modlitwę o odnalezienie sensu i radości życia przeze mnie.
Dla Boga bowiem nie ma nic niemożliwego. Łk 1,37.
Lucky Luck
Posty: 75
Rejestracja: 30 wrz 2018, 6:01
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Lucky Luck »

Proszę o modlitwę w za uratowanie Małżeństwa, zejście z rozwodowej drogi przez Małżonkę. Z Panem Bogiem.
Awatar użytkownika
tulipan
Posty: 99
Rejestracja: 27 wrz 2020, 13:46
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: tulipan »

Witajcie, dziś zanosimy do Pana Boga poniższe intencje:
MKPINS pisze: 25 lip 2022, 7:22 Matko Boża proszę połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała. Proszę Cię Maryjo, aby miłość, która nas połączyła kiedyś przed laty, odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę dla nas o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia, aby moja Żona wyzbyła się żalu, złości i wróciła do mnie, nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę o pomoc w znalezieniu pracy i o godne wynagrodzenie w pracy, które pozwoli na życie bez stresów.
Oliwka pisze: 25 lip 2022, 16:03 Bóg zapłać za modlitwę oraz w dalszym ciągu proszę o modlitwę o łaskę przemiany serca mojego i męża. Dziękuję.
Potrzebująca pomocy pisze: 26 lip 2022, 10:15 Proszę o modlitwę w intencji uratowania mojego małżeństwa. O przebaczenie moich win przez mojego męża, niech Pan Bóg go wspiera, a dla mnie o siłę.
Jastarnia pisze: 26 lip 2022, 23:00 Proszę o modlitwę o nawrócenie moje i mojego męża, o opiekę Bożą nad nami.
Wojtek pisze: 29 lip 2022, 13:02 Proszę o modlitwę dziękczynno-błagalna za dotychczasowe łaski, oraz z prośbą o dalszą opiekę i wstawiennictwo Najświętszej Maryi dla naszej rodziny, o dar dobrej modlitwy, o wytrwałość w miłości i wierności w naszym małżeństwie.
wertor1 pisze: 29 lip 2022, 18:17 Proszę o modlitwę za mnie o wyjście z trudnej sytuacji materialnej o pomoc w sprzedaży mieszkania jeśli to miałoby się stać .Proszę o łaskę uleczenia ran i nawrócenie męża.
Monti pisze: 30 lip 2022, 22:14 Z okazji zbliżającej się 10. rocznicy ślubu proszę o modlitwę o wypełnienie się woli Bożej odnośnie naszego małżeństwa.
Jastarnia pisze: 31 lip 2022, 8:52 Proszę o modlitwę o odnalezienie sensu i radości życia przeze mnie.

Modlitwa, gdy naszym umysłem zawładnie, to wtapia się w duszę i zostaje na dnie. Czasem jest prosta, bywa zagmatwana, gdy myślami błądzę gdzieś na krańcach świata, ale zawsze szczera bez tajemnic żadnych, wybacz czasem Boże, że jej nie potrafię tak pięknie i zgrabnie wyrazić w swych słowach, ale to co czuję do Ciebie wznoszę, bez pancerza z osłony ludzkich zachowań.

pozdrawiam serdecznie...błogosławionego tygodnia dla nas
Fibi
Posty: 10
Rejestracja: 28 paź 2019, 21:42
Jestem: w trakcie rozwodu
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Fibi »

Proszę o modlitwę w intencji mojego malżenstwa, nawrócenie męża, sprawa rozwodowa 2 sierpnia
viona
Posty: 69
Rejestracja: 25 kwie 2021, 23:57
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: viona »

Dziękuję za wsparcie do tej pory, i proszę o modlitwę abym ja, (do roli matki chrzestnej)
i rodzina dobrze przygotowała się do przyjęcia sakramentu Chrztu Świętego
przez nowego członka rodziny.
Ewelij
Posty: 4
Rejestracja: 24 lut 2022, 19:13
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ewelij »

Do modlitwy tygodniowej
Proszę o modlitwę w intencji uratowania mojego małżeństwa, aby mój mąż chciał dać nam szansę i zrobił pierwszy krok ku ratowaniu naszego małżeństwa, aby chciał rozmawiać i ułożyć wszystko na nowo. Dziękuję za dotychczasowe wsparcie modlitewne.
ODPOWIEDZ