Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Moderator: Moderatorzy

s zona
Posty: 3079
Rejestracja: 31 sty 2017, 16:36
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: s zona »

Bog zaplac za wczesniejsza modlitwe .

Prosze o westchnienie w int Piotra - 55 lat, dzis pogrzeb -o Boze Milosierdzie dla niego . Wieczny Odpoczynek racz mu dac Panie ...
Tycjana
Posty: 2550
Rejestracja: 07 kwie 2021, 15:51
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Tycjana »

Proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa i rodziny. O nawrócenie dla męża oraz siłę i prowadzenie Ducha Św. dla mnie w dalszych zmaganiach w kryzysie.
"Kto pierwszy zacznie kochać ten wygrał i ma szansę uratować drugiego." Ks. Pawlukiewicz

Zawsze się radujcie, nieustannie się módlcie! W każdym położeniu dziękujcie, taka jest bowiem wola Boża w Jezusie Chrystusie względem was.

1Tes 5, 16-18
Awatar użytkownika
tulipan
Posty: 99
Rejestracja: 27 wrz 2020, 13:46
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: tulipan »

Witam wszystkich; w pierwszym tygodniu Nowego Roku 2022 przedstawiamy Panu Bogu poniższe intencje:
iwonka pisze: 27 gru 2021, 16:52 Dziękuję za modlitwę. Proszę o dalszą w niezmiennej intencji: "O Boże rozwiązanie trudnej sprawy w pracy, o błogosławieństwo i Światło Ducha Św. dla mnie w pracy zawodowej". Iwona
s zona pisze: 29 gru 2021, 8:26 Bog zaplac za wczesniejsza modlitwe .
Prosze o westchnienie w int Piotra - 55 lat, dzis pogrzeb -o Boze Milosierdzie dla niego . Wieczny Odpoczynek racz mu dac Panie ...
Tycjana pisze: 02 sty 2022, 16:06 Proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa i rodziny. O nawrócenie dla męża oraz siłę i prowadzenie Ducha Św. dla mnie w dalszych zmaganiach w kryzysie.
"Jednakże radość noworoczna ma swój głęboki sens. Po prostu cieszymy się Darem Czasu, Laską Czasu. Ile możemy dobrego zrobić w ciągu 365 dni, 6 godzin, 9 minut i jeszcze w kilku sekundach, bo tak długo obraca się Ziemia dookoła Słońca w ciągu roku. Byle tylko nie obracać się wyłącznie wokół samego siebie. Czas jest wielkim naszym skarbem. Mówią nawet, że czas to miłość.
/ks. Jan Twardowski/


Dziękuję Wam 🌷 za bycie razem przez cały ubiegły rok🌷 trwajmy w modlitwie nadal...pozdrawiam serdecznie 🌷
milanista1
Posty: 9
Rejestracja: 18 lis 2019, 9:59
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: milanista1 »

Proszę o wsparcie modlitewne czy choćby westchnienie myślą zawierzającą Bogu moje małżeństwo i o pomyślne zakończenie sprawy rozwodowej zgodnie z Jego wolą. O dary Ducha Św. na finalnej rozprawie apelacyjnej 12.01.2022 i abym nadal znalazł w sobie siły w godnym stawaniu po stronie prawdy oraz w świadczeniu o trwałości miłości i nierozerwalności małżeństwa. Proszę również o roztropność i modlitwę za skład sędziowski i żonę.
Awatar użytkownika
tulipan
Posty: 99
Rejestracja: 27 wrz 2020, 13:46
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: tulipan »

Witajcie; w bieżącym tygodniu polecamy Panu Bogu poniższą intencję:
milanista1 pisze: 04 sty 2022, 14:12 Proszę o wsparcie modlitewne czy choćby westchnienie myślą zawierzającą Bogu moje małżeństwo i o pomyślne zakończenie sprawy rozwodowej zgodnie z Jego wolą. O dary Ducha Św. na finalnej rozprawie apelacyjnej 12.01.2022 i abym nadal znalazł w sobie siły w godnym stawaniu po stronie prawdy oraz w świadczeniu o trwałości miłości i nierozerwalności małżeństwa. Proszę również o roztropność i modlitwę za skład sędziowski i żonę.
"Miłość musi być próbowana jak złoto w ogniu prób; tylko mała miłość w ogniu prób kruszeje. Wielka oczyszcza się i rozpala."
bł. Kardynał Stefan Wyszyński
...módlmy się wzajemnie za siebie.... błogosłowianego tygodnia dla nas wszystkich
enbe
Posty: 126
Rejestracja: 30 sty 2017, 21:27
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: enbe »

Nieustające wielkie BÓG ZAPŁAĆ za dotychczasowe
wsparcie modlitewne, które wszyscy w rodzinie odczuwamy. Proszę nadal o dalszą
stałą modlitwę o opiekę nad czwartą
ciążą mojej córki Agaty. O dar życia dla Dziecka oraz zdrowie i
bezpieczeństwo dla Matki, która jest w stanie błogosławionym po 3 cesarkach.
wertor1
Posty: 102
Rejestracja: 24 lut 2017, 6:36
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: wertor1 »

Proszę o modlitwę za mojego męża i przemane jego serca .o pozytywne zakończenie sprawy o podział majątku .
iwonka
Posty: 132
Rejestracja: 31 sty 2017, 22:12
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: iwonka »

Dziękuję za modlitwę. Proszę o dalszą w niezmiennej intencji: "O Boże rozwiązanie trudnej sprawy w pracy, o błogosławieństwo i Światło Ducha Św. dla mnie w pracy zawodowej". Iwona
Ruta
Posty: 3297
Rejestracja: 19 lis 2019, 12:00
Jestem: w separacji
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ruta »

Proszę o modlitwę w intencji mojej rodziny o Światło Ducha Świętego w podejmowanych przeze mnie decyzjach, by podejmowane przeze mnie działania pozostawały w zgodzie w Bożą Wolą. W intencji pomyślnego zakończenia spraw sądowych Marty w dniu 20 i 25 stycznia, o Boże prowadzenie dla sądów i dla wszystkich uczestników tych spraw. Oraz o moje pojednanie z rodzicami mojego męża.
Awatar użytkownika
tulipan
Posty: 99
Rejestracja: 27 wrz 2020, 13:46
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: tulipan »

Witajcie; polecamy Panu Bogu poniższe intencje:
enbe pisze: 10 sty 2022, 12:16 Nieustające wielkie BÓG ZAPŁAĆ za dotychczasowe
wsparcie modlitewne, które wszyscy w rodzinie odczuwamy. Proszę nadal o dalszą
stałą modlitwę o opiekę nad czwartą
ciążą mojej córki Agaty. O dar życia dla Dziecka oraz zdrowie i
bezpieczeństwo dla Matki, która jest w stanie błogosławionym po 3 cesarkach.
wertor1 pisze: 10 sty 2022, 21:49 Proszę o modlitwę za mojego męża i przemane jego serca .o pozytywne zakończenie sprawy o podział majątku .
iwonka pisze: 13 sty 2022, 18:23 Dziękuję za modlitwę. Proszę o dalszą w niezmiennej intencji: "O Boże rozwiązanie trudnej sprawy w pracy, o błogosławieństwo i Światło Ducha Św. dla mnie w pracy zawodowej". Iwona
Ruta pisze: 13 sty 2022, 19:34 Proszę o modlitwę w intencji mojej rodziny o Światło Ducha Świętego w podejmowanych przeze mnie decyzjach, by podejmowane przeze mnie działania pozostawały w zgodzie w Bożą Wolą. W intencji pomyślnego zakończenia spraw sądowych Marty w dniu 20 i 25 stycznia, o Boże prowadzenie dla sądów i dla wszystkich uczestników tych spraw. Oraz o moje pojednanie z rodzicami mojego męża.
"Można dać bardzo dużo i serce zranić, a można bardzo malutko i serce rozradować, jakby skrzydła komuś przypiąć do ramion."
Bł. Kardynał Stefan Wyszyński

Błogoslawionego tygodnia dla nas, pozdrawiam serdecznie.
Florentyna
Posty: 2
Rejestracja: 05 sty 2022, 12:46
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Florentyna »

proszę o modlitwę za męża Andrzeja o powrót do żony Joanny i odnowienie małżeństwa, aby Duch Sw. otworzył jego serce na miłość do żony i aby zaczął tęsknić. aby na nowo odrodziło się małżeństwo
viona
Posty: 69
Rejestracja: 25 kwie 2021, 23:57
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: viona »

Dzisiaj jest druga rocznica śmierci mojej mamy. Proszę wspomnijcie o niej w modlitwach i za całą moją rodzinę.
Bóg zapłać!
s zona
Posty: 3079
Rejestracja: 31 sty 2017, 16:36
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: s zona »

Bog zaplac za wczesniejsza modlitwe .
Prosze o Boze Prowadzenie i sily dla mnie w wypelnianiu sie Woli Bozej .
Ika4
Posty: 7
Rejestracja: 26 cze 2018, 22:11
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ika4 »

Proszę o modlitwę w intencji syna - o uleczenie jego duszy.
W intencji męża - o łaskę trzeźwości.
Serdeczne Bóg zapłać.
Iwona
enbe
Posty: 126
Rejestracja: 30 sty 2017, 21:27
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: enbe »

Nieustające wielkie BÓG ZAPŁAĆ za dotychczasowe
wsparcie modlitewne, które wszyscy w rodzinie odczuwamy. Proszę nadal o dalszą
stałą modlitwę o opiekę nad czwartą
ciążą mojej córki Agaty. O dar życia dla Dziecka oraz zdrowie i
bezpieczeństwo dla Matki, która jest w stanie błogosławionym po 3 cesarkach.
ODPOWIEDZ