Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Moderator: Moderatorzy

Szklarka81
Posty: 22
Rejestracja: 08 gru 2018, 12:30
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Szklarka81 »

Prosze o modlitwę w mojej intencji o przemianę serca i w intencji mojego męża o Boże Błogosławieństwo dla niego.
Bóg zapłać
Jastarnia
Posty: 227
Rejestracja: 15 lis 2021, 11:34
Jestem: w trakcie rozwodu
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Jastarnia »

Proszę o modlitwę o odnalezienie sensu i radości życia przeze mnie.
Dla Boga bowiem nie ma nic niemożliwego. Łk 1,37.
Oliwka
Posty: 57
Rejestracja: 16 cze 2017, 14:14
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Oliwka »

Bóg zapłać za modlitwę oraz w dalszym ciągu proszę o modlitwę o łaskę przemiany serca mojego i męża oraz zdolność do udźwigniecia prawdy o sobie . Dziękuję.
Lucky Luck
Posty: 75
Rejestracja: 30 wrz 2018, 6:01
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Lucky Luck »

Proszę o modlitwę w intencji pojednania w moim małżeństwie, o wzajemną miłość i wierność, zejście z rozwodowej drogi.
Awatar użytkownika
tulipan
Posty: 99
Rejestracja: 27 wrz 2020, 13:46
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: tulipan »

Witajcie, dziś przedstawiamy Panu Bogu poniższe intencje:
Fibi pisze: 31 lip 2022, 22:20 Proszę o modlitwę w intencji mojego malżenstwa, nawrócenie męża, sprawa rozwodowa 2 sierpnia
viona pisze: 31 lip 2022, 23:39 Dziękuję za wsparcie do tej pory, i proszę o modlitwę abym ja, (do roli matki chrzestnej)
i rodzina dobrze przygotowała się do przyjęcia sakramentu Chrztu Świętego
przez nowego członka rodziny.
Ewelij pisze: 01 sie 2022, 12:36 Do modlitwy tygodniowej
Proszę o modlitwę w intencji uratowania mojego małżeństwa, aby mój mąż chciał dać nam szansę i zrobił pierwszy krok ku ratowaniu naszego małżeństwa, aby chciał rozmawiać i ułożyć wszystko na nowo. Dziękuję za dotychczasowe wsparcie modlitewne.
Szklarka81 pisze: 07 sie 2022, 7:04 Prosze o modlitwę w mojej intencji o przemianę serca i w intencji mojego męża o Boże Błogosławieństwo dla niego.
Bóg zapłać
Jastarnia pisze: 07 sie 2022, 8:40 Proszę o modlitwę o odnalezienie sensu i radości życia przeze mnie.
Oliwka pisze: 07 sie 2022, 15:43 Bóg zapłać za modlitwę oraz w dalszym ciągu proszę o modlitwę o łaskę przemiany serca mojego i męża oraz zdolność do udźwigniecia prawdy o sobie . Dziękuję.
Lucky Luck pisze: 07 sie 2022, 22:46 Proszę o modlitwę w intencji pojednania w moim małżeństwie, o wzajemną miłość i wierność, zejście z rozwodowej drogi.
"Bóg jest bliżej nas, niż o tym myślimy. Szukamy Go zazwyczaj za daleko".
Bł. Kardynał Stefan Wyszyński
wspierajmy się modlitewnie...dobrego tygodnia dla nas...pozdrawiam serdecznie
iwonka
Posty: 132
Rejestracja: 31 sty 2017, 22:12
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: iwonka »

Dziękuję za dotychczasową modlitwę. Proszę o dalszą w intencji Bożego błogosławieństwa, prowadzenia Ducha Św. w mojej pracy zawodowej i rozwiązania trudnych spraw zawodowych. Iwona
Oliwka
Posty: 57
Rejestracja: 16 cze 2017, 14:14
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Oliwka »

Bóg zapłać za modlitwę oraz w dalszym ciągu proszę o modlitwę o łaskę przemiany serca mojego i męża oraz zdolność do udźwigniecia prawdy o sobie . Dziękuję.
Jastarnia
Posty: 227
Rejestracja: 15 lis 2021, 11:34
Jestem: w trakcie rozwodu
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Jastarnia »

Proszę o modlitwę o odnalezienie sensu i radości życia przeze mnie.
Dla Boga bowiem nie ma nic niemożliwego. Łk 1,37.
Ruta
Posty: 3297
Rejestracja: 19 lis 2019, 12:00
Jestem: w separacji
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ruta »

Dziękuję za modlitwę, Bóg zapłać. Proszę o modlitwę w intencji mojego pojednania z teściami, o światło i prowadzenie Ducha Świętego dla mnie, o opiekę Świętej Rodziny nad naszą rodziną i małżeństwem.
O łaski dla małżonków przeżywających kryzysy w swoich relacjach.
Lucky Luck
Posty: 75
Rejestracja: 30 wrz 2018, 6:01
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Lucky Luck »

Proszę o modlitwę w intencji mojego Małżeństwa, o nawrócenie Małżonki i zejście z rozwodowej drogi, o wszelkie potrzebne łaski dla Nas i Dzieci.
Awatar użytkownika
tulipan
Posty: 99
Rejestracja: 27 wrz 2020, 13:46
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: tulipan »

Witajcie,dzisiaj powierzamy Panu Bogu poniższe intencje:
iwonka pisze: 08 sie 2022, 13:11 Dziękuję za dotychczasową modlitwę. Proszę o dalszą w intencji Bożego błogosławieństwa, prowadzenia Ducha Św. w mojej pracy zawodowej i rozwiązania trudnych spraw zawodowych. Iwona
Oliwka pisze: 14 sie 2022, 11:51 Bóg zapłać za modlitwę oraz w dalszym ciągu proszę o modlitwę o łaskę przemiany serca mojego i męża oraz zdolność do udźwigniecia prawdy o sobie . Dziękuję.
Jastarnia pisze: 14 sie 2022, 14:15 Proszę o modlitwę o odnalezienie sensu i radości życia przeze mnie.
Ruta pisze: 14 sie 2022, 20:49 Dziękuję za modlitwę, Bóg zapłać. Proszę o modlitwę w intencji mojego pojednania z teściami, o światło i prowadzenie Ducha Świętego dla mnie, o opiekę Świętej Rodziny nad naszą rodziną i małżeństwem.
O łaski dla małżonków przeżywających kryzysy w swoich relacjach.
Lucky Luck pisze: 14 sie 2022, 21:49 Proszę o modlitwę w intencji mojego Małżeństwa, o nawrócenie Małżonki i zejście z rozwodowej drogi, o wszelkie potrzebne łaski dla Nas i Dzieci.
"Wszystko postawilem na Maryję" - Bł. Kardynał Stefan Wyszyński
Maryjo, Matko Boga - módl się za nami
...błogosławionego tygodnia dla nas... pozdrawiam serdecznie
Jastarnia
Posty: 227
Rejestracja: 15 lis 2021, 11:34
Jestem: w trakcie rozwodu
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Jastarnia »

Proszę o modlitwę o odnalezienie sensu i radości życia przeze mnie, o pokój w sercu i myślach.
Dla Boga bowiem nie ma nic niemożliwego. Łk 1,37.
Oliwka
Posty: 57
Rejestracja: 16 cze 2017, 14:14
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Oliwka »

Bóg zapłać za modlitwę oraz w dalszym ciągu proszę o modlitwę o łaskę przemiany serca mojego i męża, uzdrowienie osobowości, zdolność do udźwigniecia prawdy o sobie . Dziękuję.
Awatar użytkownika
tulipan
Posty: 99
Rejestracja: 27 wrz 2020, 13:46
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: tulipan »

Witajcie; oto intencje modlitewne na bieżący tydzień:
Jastarnia pisze: 20 sie 2022, 8:42 Proszę o modlitwę o odnalezienie sensu i radości życia przeze mnie, o pokój w sercu i myślach.
Oliwka pisze: 20 sie 2022, 16:09 Bóg zapłać za modlitwę oraz w dalszym ciągu proszę o modlitwę o łaskę przemiany serca mojego i męża, uzdrowienie osobowości, zdolność do udźwigniecia prawdy o sobie . Dziękuję.
...módlmy się wzajemnie za siebie...błogosławionego tygodnia dla nas w naszych obowiazkach zawodowych, w życiu rodzinnym, w naszych codziennych sprawach... pozdrawiam serdecznie
Lucky Luck
Posty: 75
Rejestracja: 30 wrz 2018, 6:01
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Lucky Luck »

Proszę w dalszym ciągu o modlitwę o uratowanie Małżeństwa i rezygnację z rozwodu przez Małżonkę, o przemianę serc i milosc.
ODPOWIEDZ