Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Moderator: Moderatorzy

Agd
Posty: 12
Rejestracja: 14 gru 2021, 13:46
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Agd »

Poproszę o modlitwę w intencji małżeństwa w kryzysie, o uzdrowienie ran małżonków, o nawrócenie męża/żony, o przywrócenie jedności małżeńskiej zgodnej z Bożym planem, o nową dojrzałą miłość w małżeństwie, której źródłem jest Miłość Jezusa
AK_2013
Posty: 2
Rejestracja: 25 maja 2022, 22:57
Jestem: w trakcie rozwodu
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: AK_2013 »

Proszę o modlitwę w intencji uratowania mojego małżeństwa, zerwanie relacji męża z kochanką, o wzajemne pojednanie i przebaczenie. Bóg zapłać.
Lucky Luck
Posty: 75
Rejestracja: 30 wrz 2018, 6:01
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Lucky Luck »

Proszę o modlitwę w intencji uratowania mojego Małżeństwa, o pojednanie, miłość, dla Małżonków, o błogosławieństwo dla Nas i Dzieci na ten trudny czas.
karolina12
Posty: 90
Rejestracja: 29 sty 2017, 20:18
Jestem: już po kryzysie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: karolina12 »

Proszę o modlitwę o zdrowie dla Tomasza który właśnie dowiedział się o ciężkiej chorobie. Niech Dobry Bóg obdarza Go potrzebnymi Łaskami. Bóg zapłać
Ufność do Boga może dokonać wszystkiego. (Św Matka Teresa z Kalkuty)
Jastarnia
Posty: 227
Rejestracja: 15 lis 2021, 11:34
Jestem: w trakcie rozwodu
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Jastarnia »

Proszę o modlitwę w intencji pojednania w naszym małżeństwie. O wzajemną miłość i wierność, o nawrócenie męża.
Dla Boga bowiem nie ma nic niemożliwego. Łk 1,37.
Awatar użytkownika
tulipan
Posty: 99
Rejestracja: 27 wrz 2020, 13:46
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: tulipan »

Witajcie, dzisiaj polecamy Panu Bogu następujące intencje:
Agd pisze: 24 cze 2022, 15:51 Poproszę o modlitwę w intencji małżeństwa w kryzysie, o uzdrowienie ran małżonków, o nawrócenie męża/żony, o przywrócenie jedności małżeńskiej zgodnej z Bożym planem, o nową dojrzałą miłość w małżeństwie, której źródłem jest Miłość Jezusa
AK_2013 pisze: 25 cze 2022, 12:08 Proszę o modlitwę w intencji uratowania mojego małżeństwa, zerwanie relacji męża z kochanką, o wzajemne pojednanie i przebaczenie. Bóg zapłać.
Lucky Luck pisze: 25 cze 2022, 19:39 Proszę o modlitwę w intencji uratowania mojego Małżeństwa, o pojednanie, miłość, dla Małżonków, o błogosławieństwo dla Nas i Dzieci na ten trudny czas.
karolina12 pisze: 25 cze 2022, 22:48 Proszę o modlitwę o zdrowie dla Tomasza który właśnie dowiedział się o ciężkiej chorobie. Niech Dobry Bóg obdarza Go potrzebnymi Łaskami. Bóg zapłać
Jastarnia pisze: 25 cze 2022, 23:01 Proszę o modlitwę w intencji pojednania w naszym małżeństwie. O wzajemną miłość i wierność, o nawrócenie męża.
Módlmy się...
arty
Posty: 12
Rejestracja: 24 wrz 2019, 19:20
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: arty »

Proszę o modlitwę w intencji męża, aby przestał kochać koleżankę z pracy, aby nasze małżeństwo uwolniło się od zła.
elena
Posty: 427
Rejestracja: 14 kwie 2020, 19:09
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: elena »

Proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa, o łaskę wzajemnego wybaczenia win i łaskę pojednania. Dziś mija 7 rocznica ślubu, dziękuję Bogu za mojego męża i synka i proszę o siłę i wytrwałość dla mnie. Bóg zapłać!
„Kocha się nie za cokolwiek, ale pomimo wszystko, kocha się za nic”. Ks. Jan Twardowski
Oliwka
Posty: 57
Rejestracja: 16 cze 2017, 14:14
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Oliwka »

Bóg zapłać za modlitwę oraz w dalszym ciągu proszę o modlitwę o łaskę przemiany serca mojego i męża. Dziękuję.
Lucky Luck
Posty: 75
Rejestracja: 30 wrz 2018, 6:01
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Lucky Luck »

Dziękuję za dotychczasowe modlitwy. Proszę Was dalej w intencji uratowania Małżeństwa, zejścia z rozwodowej drogi przez Małzonkę, o wszelkie błogosławieństwo dla Nas i Dzieci na trudny czas.
Jastarnia
Posty: 227
Rejestracja: 15 lis 2021, 11:34
Jestem: w trakcie rozwodu
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Jastarnia »

Proszę o modlitwę w intencji pojednania w naszym małżeństwie. O wzajemną miłość i wierność, o nawrócenie męża.
Dla Boga bowiem nie ma nic niemożliwego. Łk 1,37.
iwonka
Posty: 132
Rejestracja: 31 sty 2017, 22:12
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: iwonka »

Dziękuję za dotychczasową modlitwę. Proszę o dalszą w intencji Bożego błogosławieństwa i prowadzenia Ducha Św. w mojej pracy zawodowej. Iwona
Awatar użytkownika
tulipan
Posty: 99
Rejestracja: 27 wrz 2020, 13:46
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: tulipan »

Witajcie; powierzamy Panu Bogu poniższe intencje:
arty pisze: 27 cze 2022, 18:36 Proszę o modlitwę w intencji męża, aby przestał kochać koleżankę z pracy, aby nasze małżeństwo uwolniło się od zła.
elena pisze: 27 cze 2022, 18:59 Proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa, o łaskę wzajemnego wybaczenia win i łaskę pojednania. Dziś mija 7 rocznica ślubu, dziękuję Bogu za mojego męża i synka i proszę o siłę i wytrwałość dla mnie. Bóg zapłać!
Oliwka pisze: 28 cze 2022, 8:43 Bóg zapłać za modlitwę oraz w dalszym ciągu proszę o modlitwę o łaskę przemiany serca mojego i męża. Dziękuję.
Lucky Luck pisze: 02 lip 2022, 20:05 Dziękuję za dotychczasowe modlitwy. Proszę Was dalej w intencji uratowania Małżeństwa, zejścia z rozwodowej drogi przez Małzonkę, o wszelkie błogosławieństwo dla Nas i Dzieci na trudny czas.
Jastarnia pisze: 02 lip 2022, 22:36 Proszę o modlitwę w intencji pojednania w naszym małżeństwie. O wzajemną miłość i wierność, o nawrócenie męża.
iwonka pisze: 03 lip 2022, 12:55 Dziękuję za dotychczasową modlitwę. Proszę o dalszą w intencji Bożego błogosławieństwa i prowadzenia Ducha Św. w mojej pracy zawodowej. Iwona
...u mnie mocno pada, dziękuję dziś za deszcz......kap-kap kropla za kroplą swoją melodię gra, stuk- stuk, puka przez szybę indywidualnie do każdego z nas: późno już oczy zmróż...

wspierajmy się wzajemnie w modlitwie... potrzebujemy jej nieraz tak bardzo, jak ziemia oczekująca deszczu, by ożyć...
pozdrawiam serdecznie
MKPINS
Posty: 113
Rejestracja: 08 mar 2017, 14:35
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: MKPINS »

Matko Boża proszę połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała. Proszę Cię Maryjo, aby miłość, która nas połączyła kiedyś przed laty, odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę dla nas o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia, aby moja Żona wyzbyła się żalu, złości i wróciła do mnie, nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę o pomoc w znalezieniu pracy i o godne wynagrodzenie w pracy, które pozwoli na życie bez stresów.
Ruta
Posty: 3297
Rejestracja: 19 lis 2019, 12:00
Jestem: w separacji
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ruta »

Proszę o modlitwę w intencji dziękczynnej, za sakrament małżeństwa, za moich bliskich, za wszystkich których otrzymałam do kochania, za wszelkie Łaski które otrzymujemy, z prośbą o Błogosławieństwo Boże i opiekę Świętej Rodziny dla mojej rodziny i dla wszystkich małżonków i o prowadzenie nas w kryzysach ku wypełnianiu Woli Bożej. Oraz o pojednanie z moimi teściami.
ODPOWIEDZ