Prośba o Modlitwę

Moderator: Moderatorzy

Mati231531
Posty: 33
Rejestracja: 26 wrz 2017, 21:32
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Prośba o Modlitwę

Post autor: Mati231531 »

Proszę wszystkich o Modlitwę za Mnie i Moja Małżonkę jesteśmy razem ale od jakichś trzech miesięcy dręczą mnie zle myśli i niemoge sobie z nimi poradzić czasem przeklinam jak pomyśle o Bogu,rodzinie ale najczęściej o Małżonce dręczy mnie to strasznie również przychodzi mi tez w tych dziwnych myślach imię pierwszej dziewczyny choć nic dla mnie nie znaczy to jest to dlamnie dręczące. Jesteśmy z Żona razem 6 lat w tym prawie półtora roku po Ślubie chcę z nią być ale przez te dręczące myśli jest mi bardzo ciężko.
Pavel
Posty: 5131
Rejestracja: 03 sty 2017, 21:13
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Prośba o Modlitwę

Post autor: Pavel »

Witaj Mati,
Moja modlitwę masz :)

Przy okazji, Bogu dzięki trafiłeś tu na takim etapie. Dzięki temu, masz szanse skorzystać z doświadczenia tu obecnych i naprawić to co niewłaściwie funkcjonuje.
Tak jak nieprzypadkowo tu trafiłeś, tak problemy które istnieją w Waszym małzeństwie oraz Twoje myśli nie są dziełem przypadku. Wszystko skądś się bierze, warto dotrzeć skąd.
Zachęcam Cię do stworzenia własnego wątku.
Sama modlitwa bowiem nie rozwiąże wszystkiego.
Pozdrawiam
"Bóg nie działa poza wolą człowieka i poza jego wysiłkiem.(...) Założenie, że jeśli się pomodlimy, to będzie dobrze, jest już wiarą w magię." ks. dr. Grzegorz Strzelczyk
Awatar użytkownika
Nirwanna
Posty: 13319
Rejestracja: 11 gru 2016, 22:54
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Prośba o Modlitwę

Post autor: Nirwanna »

Witaj, Mati,
Ogarniamy Cię modlitwą.
Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę
Jan Paweł II
ODPOWIEDZ