Prośba o modlitwę

Moderator: Moderatorzy

Grzegorz
Posty: 2
Rejestracja: 01 cze 2017, 17:21
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Prośba o modlitwę

Post autor: Grzegorz »

Witam wszystkich! Mam na imię Grzegorz. Moja żona Magdalena rozwiodła się ze mną po 18 latach małżeństwa. Bardzo tego nie chciałem i robiłem wszystko żeby nasze małżeństwo uratować. Jest już 8 miesięcy po rozwodzie ale cały czas wierzę i pragnę z całego serca żebyśmy do siebie wrócili. Mimo tego że żona nie pozostawia mi złudzeń i cały czas podkreśla że nie jest już moją żoną, nie wróci do mnie i nie pozwoli abym pojawił się w jej życiu to ja w sercu mam nadzieję na uzdrowienie naszych serc, i na to że znów będziemy szczęśliwą, i kochającą się rodziną. Każdy mój dzień jest wypełniony samotnością, bólem i cierpieniem często trudnym do wytrzymania.
Psychicznie jestem wrakiem człowieka, do tego doszły inne choroby. Moje życie się zatrzymało. Miałem dom, rodzinę, plany na przyszłość, a teraz nie mam nic. Rodzina żony i przyjaciele odwrócili się ode mnie. Po tylu latach nagle przestałem istnieć. Po prostu mnie nie ma. Żyję tylko wspomnieniami i tym co przez te lata przeszliśmy i przeżyliśmy. Mamy prawie 18 letniego syna Antoniego. Jemu ta cała sytuacja wydaje się być obojętna. Musiałem się wyprowadzić, ale wynajmuję mieszkanie bardzo blisko z nadzieją na powrót.
Bardzo proszę o modlitwę w tej intencji żebyśmy wrócili do siebie, abyśmy znów byli szczęśliwą i kochającą się rodziną!
jacek-sychar

Re: Prośba o modlitwę

Post autor: jacek-sychar »

Ojcze nasz, któryś jest w niebie ...
Awatar użytkownika
Nirwanna
Posty: 13319
Rejestracja: 11 gru 2016, 22:54
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Prośba o modlitwę

Post autor: Nirwanna »

....święć się Imię Twoje....
Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę
Jan Paweł II
Inna
Posty: 332
Rejestracja: 23 lip 2017, 21:47
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Prośba o modlitwę

Post autor: Inna »

...bądź wola Twoja, jako w niebie, tak i na ziemi...
"Wszystko mogę w Tym, który mnie umacnia"
(Flp 3,14)
Julia25
Posty: 39
Rejestracja: 07 lis 2017, 5:38
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Prośba o modlitwę

Post autor: Julia25 »

...chleba naszego powszechniego daj nam dzisiaj i odpuść nam nasze winy...
" Nie umiem dziękować Ci Panie, bo małe są moje słowa. Zechciej przyjąć moje milczenie i naucz mnie życiem dziękować "
Pavel
Posty: 5131
Rejestracja: 03 sty 2017, 21:13
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Prośba o modlitwę

Post autor: Pavel »

...jako i my odpuszczamy naszym winowajcom...
"Bóg nie działa poza wolą człowieka i poza jego wysiłkiem.(...) Założenie, że jeśli się pomodlimy, to będzie dobrze, jest już wiarą w magię." ks. dr. Grzegorz Strzelczyk
Ukasz

Re: Prośba o modlitwę

Post autor: Ukasz »

... i nie daj, byśmy ulegli pokusie...
helenast
Posty: 2966
Rejestracja: 30 sty 2017, 11:36
Jestem: szczęśliwą żoną
Płeć: Kobieta

Re: Prośba o modlitwę

Post autor: helenast »

Za wszyskich maturzystów zdających w tym roku egzaminy dojrzałości - opieki bożej , sił, wytrwałości oraz otwarcia na światło DŚ. Niech Bóg ma Ich w swojej opiece ....
Pantop
Posty: 3167
Rejestracja: 19 lis 2017, 20:50
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Mężczyzna

Re: Prośba o modlitwę

Post autor: Pantop »

O, otóż i właśnie to!
Niech im się darzy.
ODPOWIEDZ