Proszę o pomoc. Potrzebny adwokat

Pomoc małżonkom w trudnej sytuacji świadczona gratis...

Moderator: Moderatorzy

Amelia1987
Posty: 6
Rejestracja: 04 sty 2021, 11:43
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Proszę o pomoc. Potrzebny adwokat

Post autor: Amelia1987 » 20 maja 2021, 21:24

Witam. Koleżanka jest w trakcie rozwodu. Potrzebuje nowego adwokata,który stanie w obronie jej małżeństwa. Do tej pory bronila ja Pani adwokat,która jak się okazuje jest przeciwko niej i wolałaby by doszło do rozwodu. Dlatego pisząc w jej imieniu proszę o pomoc. Czy ktos tutaj jest adwokatem z okolic Poznania??? Pilne. Z góry dziękuję za wszelką pomoc.
" Wszystko mogę w Tym, który mnie umacnia" Flp 4, 13

Awatar użytkownika
Nirwanna
Posty: 13301
Rejestracja: 11 gru 2016, 22:54
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Proszę o pomoc. Potrzebny adwokat

Post autor: Nirwanna » 20 maja 2021, 22:13

Wszelkie informacje prosimy kierować na priv. Ufam, że znajdzie się taki adwokat :-)
Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę
Jan Paweł II

Nowiutka

Re: Proszę o pomoc. Potrzebny adwokat

Post autor: Nowiutka » 13 cze 2021, 14:49

Podpinam się, mąż obecnie zbiera na mnie dowody jednocześnie chce bym po rozwodzie odbierała od niego telefony (?). Będzie wojna o dziecko. Potrzebuje prawnego wsparcia.

Nowiutka

Re: Proszę o pomoc. Potrzebny adwokat

Post autor: Nowiutka » 31 paź 2021, 21:43

Ponownie ja. Śląsk, proszę o namiary na priv na kogoś do walki. Konflikt się zaostrza, sama nie dam rady, potrzebuję przedstawiciela kto będzie mnie prowadził, mówił za mnie - nie wiem jak to wygląda dokładnie taka reprezentacja w sądzie.

Awatar użytkownika
Nirwanna
Posty: 13301
Rejestracja: 11 gru 2016, 22:54
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Proszę o pomoc. Potrzebny adwokat

Post autor: Nirwanna » 31 paź 2021, 22:24

Nowiutka, najłatwiej poprzez Ognisko, na Śląsku jest ich sporo. Byłaś w którymś?
Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę
Jan Paweł II

Awatar użytkownika
Niepozorny
Posty: 1528
Rejestracja: 24 maja 2019, 23:50
Jestem: w separacji
Płeć: Mężczyzna

Re: Proszę o pomoc. Potrzebny adwokat

Post autor: Niepozorny » 08 lis 2021, 23:53

Nowiutka pisze:
31 paź 2021, 21:43
Ponownie ja. Śląsk, proszę o namiary na priv na kogoś do walki. Konflikt się zaostrza, sama nie dam rady, potrzebuję przedstawiciela kto będzie mnie prowadził, mówił za mnie - nie wiem jak to wygląda dokładnie taka reprezentacja w sądzie.
Cześć Nowiutka,

2 lata temu byłem na rekolekcjach z Sycharu i spotkałem tam kobietę z Katowic, która wspominała, że ma dobrego prawnika. Powiedziała, że jak byłbym zainteresowany namiarami, to mogę się do niej odezwać na facebooku pisząc na konto Sychar Śląsk (https://www.facebook.com/Sychar-%C5%9Al ... 654291371/), który ona prowadzi. Jeśli nadal poszukujesz, to może warto się o takie namiary tam zapytać.

Pozdrawiam
Z braku rodzi się lepsze!

Aygo
Posty: 1
Rejestracja: 20 wrz 2021, 10:33
Płeć: Mężczyzna

Re: Proszę o pomoc. Potrzebny adwokat

Post autor: Aygo » 02 gru 2021, 21:33

Cześć Drodzy. Jeśli można również chciałbym prosić o namiar na jakiegoś adwokata / prawnika z myślą po linii katolickiej. Jestem z Zabrza ale jeśli byłby to ktoś po linii naszej wiary to nie ma znaczenia odległość. Pozdrawiam

Kris78
Posty: 2
Rejestracja: 22 mar 2019, 18:45
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Proszę o pomoc. Potrzebny adwokat

Post autor: Kris78 » 04 lip 2022, 10:27

Cześć, proszę o namiar do katolickiego prawnika, lokalizacja nie ma większego znaczenia, potrzebuję pomocy w przygotowaniu pisma. Pozdrawiam

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość