Chata

Moderator: Moderatorzy

Utka2
Posty: 222
Rejestracja: 29 sty 2017, 22:47
Płeć: Kobieta

Chata

Post autor: Utka2 »

Polecam film do obejrzenia, ksiażkę do przeczytania.
karkru19
Posty: 80
Rejestracja: 05 lut 2017, 9:03
Jestem: szczęśliwą żoną
Płeć: Kobieta

Re: Chata

Post autor: karkru19 »

Książkę czytałam i również polecam, na film czekam aż będzie dostępny na necie gdzieś. Po obejrzeniu zwiastunu wygląda na równie ciekawy
Magnolia

Re: Chata

Post autor: Magnolia »

Mężczyzna pogrążony w żałobie po śmierci najmłodszej córki otrzymuje list, który zmienia jego życie. List jest podpisany "TATA", bohater nie wie co o tym myśleć, jednak podejmuje ryzyko wybiera się w podróż i spotyka Boga w trzech osobach. Zmierza się w obecności Boga z własnym bólem, smutkiem. Bóg przeprowadza Go przez okres żałoby aż do przebaczenia.
Książka Chata (autor P.YOUNG) jest napisana przystępnie, czyta się dobrze, mimo że o bardzo trudnych sprawach. Najważniejsze, że ta powieść pozwala zrozumieć relacje między osobami boskimi, mimo że napisana przez protestanta, nie ma w niej wielkich błędów teologicznych, mi polecił ją ksiądz i pozostanie to jedna z najważniejszych lektur w moim życiu.
Film, jest zrealizowany po prostu pięknie, oglądają nawet nastolatki i rozumieją jego istotę i przesłanie. Nawet u twardzieli ten film porusza czułe tony, warto mieć ze sobą chusteczki. ;)
ODPOWIEDZ