"Zakazane pragnienia" i "Sprawa Chrystusa"

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
ozeasz
Posty: 4368
Rejestracja: 29 sty 2017, 19:41
Jestem: w separacji
Płeć: Mężczyzna

"Zakazane pragnienia" i "Sprawa Chrystusa"

Post autor: ozeasz »

"Zakazane pragnienia" - Smutny film ,na temat zdrady , małe studium na temat samego procesu ,dotyka też przyczyn ,jest to oczywiście jedna z możliwych wersji , z lekka tendencyjny jednak można wyciągnąć jakieś wnioski .




Sprawa Chrystusa" - oparty na faktach
Miłości bez Krzyża nie znajdziecie , a Krzyża bez Miłości nie uniesiecie . Jan Paweł II
Pantop
Posty: 3167
Rejestracja: 19 lis 2017, 20:50
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Mężczyzna

Re: "Zakazane pragnienia" i "Sprawa Chrystusa"

Post autor: Pantop »

Piękne filmy.

Pierwszy rzeczywiście ukazuje ogólny proces prowadzący do zdrady, powoli, krok po kroku, do skutku.
Wnioski - jakże często wystarczy codzienna rutyna, zmęczenie, brak rozmów by jedna ze stron najpierw poczuła się niedoceniona a potem szukała/poddała się zewnętrznym wpływom.
Małe spostrzeżenie na boku - jakże prędko murzynek-farmaceuta BYŁ GOTÓW do ukojenia swego bólu w ramionach koleżanki...
Gra aktorska na dobrym poziomie, dobrze budują nastrój, cudowne półsłówka z lekką nutą ironii - mniam!



Drugi film - inna kategoria wagowa.
Jeśli Chrystus nie zmartwychwstał, daremna jest wasza wiara (1 Kor 15:14)
Chytry dziennikarz ogniskuje dochodzenia na gromadzeniu faktów, które pomogą obalić/udowodnić ww implikację.
Po drodze wątki oboczne przeplatające życie małżeńskie, zawodowe i -rzecz nie do uniknięcia - duchowe.



ps ozeaszu mistrzu - nie ustawaj w podsyłaniu linków do ciekawych i ważnych obrazów
Pantop
Posty: 3167
Rejestracja: 19 lis 2017, 20:50
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Mężczyzna

Re: "Zakazane pragnienia" i "Sprawa Chrystusa"

Post autor: Pantop »

Link znikł.

Szkoda bo chciałem zobaczyć drugą połowę ,,Malowanego welonu,, :cry:
Awatar użytkownika
ozeasz
Posty: 4368
Rejestracja: 29 sty 2017, 19:41
Jestem: w separacji
Płeć: Mężczyzna

Re: "Zakazane pragnienia" i "Sprawa Chrystusa"

Post autor: ozeasz »

Miłości bez Krzyża nie znajdziecie , a Krzyża bez Miłości nie uniesiecie . Jan Paweł II
Awatar użytkownika
ozeasz
Posty: 4368
Rejestracja: 29 sty 2017, 19:41
Jestem: w separacji
Płeć: Mężczyzna

Re: "Zakazane pragnienia" i "Sprawa Chrystusa"

Post autor: ozeasz »

Dla zainteresowanych filmem "Sprawa Chrystusa" proponuję kontakt pw ,mogę udostępnić....za pozwoleniem Moderacji ;)
Miłości bez Krzyża nie znajdziecie , a Krzyża bez Miłości nie uniesiecie . Jan Paweł II
ODPOWIEDZ