Nowe a STARE forum

Masz problem lub uwagi do działania forum - napisz tutaj

Moderator: Moderatorzy

s zona
Posty: 3079
Rejestracja: 31 sty 2017, 16:36
Płeć: Kobieta

Re: Nowe a STARE forum

Post autor: s zona »

Moja sugesstia dotyczaca postow ze starego forum :
moze warto poprosic ,zeby sycharowicze poprzenosili swoje watki na nowe ?
Moim zdaniem pozwoli to na kontynuacje I jednoczesnie ozywi forum .
Ciesze sie ,ze "nasi paralitycy " juz tutaj zaistnieli...
Przy okazji - prosba do moderatora- mozna usunac moj post ze starego forum dot paralitykow ,to miala byc wiadomosc prv do Metanoji a poniewaz cyt,wiec poszlo na "mur"....
Zgadzam sie z Pawlem ,dla mnie tez lepiej ,ze emaile nie zamulaja skrzynki .
Na plus jest lepsza czytelnosc nowego forum ,skrzynka tez jest lepiej wyposarzona.
Do nowego trudno sie nam przyzwyczaic ,
ale warto tez docenic prace tych " mrowek " ,ktore poswiecily swoj czas aby stworzyc cos lepszego !
Z mojej strony Bog zaplac.
jacek-sychar

Re: Nowe a STARE forum

Post autor: jacek-sychar »

Posprzątane. :)
s zona
Posty: 3079
Rejestracja: 31 sty 2017, 16:36
Płeć: Kobieta

Re: Nowe a STARE forum

Post autor: s zona »

Dziekuje.
GosiaH
Posty: 1062
Rejestracja: 12 gru 2016, 20:35
Płeć: Kobieta

Re: Nowe a STARE forum

Post autor: GosiaH »

Lawendowa. Napisz więcej co masz na myśli pisząc "skrót do grup"?
"Nie mów ludziom o Bogu kiedy nie pytają, żyj tak, by pytać zaczęli" św. Jan Vianney
Lawendowa
Posty: 7663
Rejestracja: 30 sty 2017, 17:44
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Nowe a STARE forum

Post autor: Lawendowa »

GosiaH pisze:Lawendowa. Napisz więcej co masz na myśli pisząc "skrót do grup"?
Na "starym" forum u góry strony po prawej (między Użytkownicy a Statystyki) jest link Grupy dostępny dla zalogowanych uczestników z listą wszystkich grup istniejących na forum i na dole z grupami do których należymy. Bardzo to było dla mnie przydatne. Na obecnym można to znaleźć dopiero wchodząc we własne ustawienia w profilu.
"Ty tylko mnie poprowadź, Tobie powierzam mą drogę..."
twardy
Posty: 1889
Rejestracja: 11 gru 2016, 17:36
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Mężczyzna

Re: Nowe a STARE forum

Post autor: twardy »

Lawendowa pisze:Na "starym" forum u góry strony po prawej (między Użytkownicy a Statystyki) jest link Grupy dostępny dla zalogowanych uczestników z listą wszystkich grup istniejących na forum i na dole z grupami do których należymy. Bardzo to było dla mnie przydatne. Na obecnym można to znaleźć dopiero wchodząc we własne ustawienia w profilu.
Wiem co masz na myśli. Również uważam, że było to przydatne. Jak zakończymy cały proces przejścia na nowe forum i zamknięcia starego, to zajmiemy się wszystkimi uwagami jakie tu zgłaszacie. Jeśli będzie taka możliwość techniczna, to te grupy też gdzieś pokażemy w lepszym miejscu.
kwachu
Posty: 5
Rejestracja: 04 lut 2017, 9:24
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Nowe a STARE forum

Post autor: kwachu »

Do wszystkiego można się przyzwyczaić...
ponury
Posty: 1
Rejestracja: 02 lut 2017, 6:57
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Mężczyzna

Re: Nowe a STARE forum

Post autor: ponury »

zaglądam na nowe forum i nasuwa mi się jeden wniosek

"lepsze wrogiem dobrego"

mam nadzieję że to forum nie umrze śmiercią naturalną
Awatar użytkownika
Mufinka
Posty: 112
Rejestracja: 02 lut 2017, 7:06
Jestem: już po kryzysie
Płeć: Kobieta

Re: Nowe a STARE forum

Post autor: Mufinka »

ponury pisze:
mam nadzieję że to forum nie umrze śmiercią naturalną
Też mam takie obawy. Bardzo trudno doszukać się starych postów dla starych użytkowników a co dopiero z "nowymi osobami" nie mają z czego czerpać.

Mam pomysł, niech każdy z nas ze "starych aktywnych" wyciągnie link do swojej historii.
Jak odnajdę swój to zamierzam to zrobić.

Mam też uwagę do sposobu moderowania -zauważyłam to już wcześniej że przez takie moderowanie przed zamieszczeniem posta nie "klei się rozmowa" -czas na opublikowanie posta jest za długi i to zniechęca piszących. Czy nie można moderować już po wpisaniu posta - ewentualnie ,niewłaściwe i tp. kasować lub blokować użytkowników.?
Awatar użytkownika
Mufinka
Posty: 112
Rejestracja: 02 lut 2017, 7:06
Jestem: już po kryzysie
Płeć: Kobieta

Re: Nowe a STARE forum

Post autor: Mufinka »

Nie wiem czy to forum jakoś działa -posty moje się nie piszą? 10minut i nic?
elzd1
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2017, 14:13
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Nowe a STARE forum

Post autor: elzd1 »

Ma być nowe to niech będzie. Ale....
Brakuje mi na nowym poprzednich wątków - kącik muzyczny, kącik filmowy, strony www, audycje. Powiem wprost - nie chce mi się dwa razy logować i szukać. Da się to przenieść na nowe żeby była kontynuacja? Było jeszcze kilka innych ciekawych tematów które po prostu pójdą w zapomnienie, a szkoda.
Druga sprawa - ta pierwsza strona, ogromniaste litery w nagłówku , rozlazłe to jakieś, mnie się nie podoba , :( No ale to już jest moje zdanie.
Modlitwa jest jak praca trenera piłkarskiego bo wywołuje się świętych z ławki rezerwowych.
(Piąta ewangelia Ian Caldwell)
zenia1780
Posty: 2170
Rejestracja: 18 sty 2017, 12:13
Jestem: szczęśliwą żoną
Płeć: Kobieta

Re: Nowe a STARE forum

Post autor: zenia1780 »

Mufinka pisze: Mam też uwagę do sposobu moderowania -zauważyłam to już wcześniej że przez takie moderowanie przed zamieszczeniem posta nie "klei się rozmowa" -czas na opublikowanie posta jest za długi i to zniechęca piszących. Czy nie można moderować już po wpisaniu posta - ewentualnie ,niewłaściwe i tp. kasować lub blokować użytkowników.?
Mufunko, pewnie, że tak byłoby idealnie. Jednak jest nas moderatorów garstka, do tego każdy z nas ma życie prywatne i i pracę, nikt nie jest w stanie być obecnym na forum 24h na dobę. Niestety :(
lecz [Pan] mi powiedział: «Wystarczy ci mojej łaski. Moc bowiem w słabości się doskonali».
(2Kor 12,9)
zenia1780
Posty: 2170
Rejestracja: 18 sty 2017, 12:13
Jestem: szczęśliwą żoną
Płeć: Kobieta

Re: Nowe a STARE forum

Post autor: zenia1780 »

Mufinka pisze: Mam pomysł, niech każdy z nas ze "starych aktywnych" wyciągnie link do swojej historii.
Jak odnajdę swój to zamierzam to zrobić.
Świetny pomysł :D
lecz [Pan] mi powiedział: «Wystarczy ci mojej łaski. Moc bowiem w słabości się doskonali».
(2Kor 12,9)
zenia1780
Posty: 2170
Rejestracja: 18 sty 2017, 12:13
Jestem: szczęśliwą żoną
Płeć: Kobieta

Re: Nowe a STARE forum

Post autor: zenia1780 »

elzd1 pisze: Brakuje mi na nowym poprzednich wątków - kącik muzyczny, kącik filmowy, strony www, audycje. Powiem wprost - nie chce mi się dwa razy logować i szukać. Da się to przenieść na nowe żeby była kontynuacja? Było jeszcze kilka innych ciekawych tematów które po prostu pójdą w zapomnienie, a szkoda.
W Tematach rożnych jest miejsce na owe kącik. Zachęcamy do tworzenia tematów i ewentualnego linkowania ze starego forum ;)
lecz [Pan] mi powiedział: «Wystarczy ci mojej łaski. Moc bowiem w słabości się doskonali».
(2Kor 12,9)
Awatar użytkownika
Nirwanna
Posty: 13319
Rejestracja: 11 gru 2016, 22:54
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Nowe a STARE forum

Post autor: Nirwanna »

Mufinka pisze:Nie wiem czy to forum jakoś działa -posty moje się nie piszą? 10minut i nic?
Mufinko, na nowym forum właśnie tak jest, że posty po napisaniu przez autora, ale przed zaakceptowaniem przez moderatora są niewidoczne, nawet dla autora.

Forum będzie żyło, kiedy my tchniemy w nie życie. Zachęcam do linkowania i przenoszenia ciekawych i potrzebnych rzeczy ze starego forum na nowe.
Bardzo warto wziąć odpowiedzialność za ten kawałek interentu, z którego się korzysta :-)
Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę
Jan Paweł II
ODPOWIEDZ