dużo moderacji

Masz problem lub uwagi do działania forum - napisz tutaj

Moderator: Moderatorzy

niedoceniajacy
Posty: 97
Rejestracja: 03 kwie 2023, 8:27
Płeć: Mężczyzna

dużo moderacji

Post autor: niedoceniajacy »

Witam,

mam pytanie - czy od wszystkich posty po napisaniu muszą być moderowane czy dotyczy to tylko nowych użytkowników?
Co trzeba zrobić, żeby moje wpisy publikowały się od razu - czy to w ogóle możliwe?

pozdrawiam
Pavel
Posty: 5131
Rejestracja: 03 sty 2017, 21:13
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: dużo moderacji

Post autor: Pavel »

niedoceniajacy pisze: 07 kwie 2023, 21:10 Witam,

mam pytanie - czy od wszystkich posty po napisaniu muszą być moderowane czy dotyczy to tylko nowych użytkowników?
Co trzeba zrobić, żeby moje wpisy publikowały się od razu - czy to w ogóle możliwe?

pozdrawiam
Wszystkie posty na forum pojawiają się na nim po zaakceptowaniu przez któregoś z moderatorów, między innymi mnie.
Jako, że poza moderowaniem forum każdy z zespołu moderatorów ma obowiązki zawodowe i życie prywatne - posty niekoniecznie ukazują się natychmiastowo.
Z pewnością w szybszym ukazywaniu się ich pomaga trzymanie się regulaminu forum.
Dawno temu posty na forum ukazywały się od razu po napisaniu, akceptowanie ich nie było rolą moderatorów.
I tak by było najlepiej, gdyby świat był idealny. Niestety nie jest.
Nasze doświadczenie, pomimo dodatkowej pracy polegającej na czytaniu każdego postu przed jego akceptacją, mówi jasno, że tak jest zdecydowanie lepiej dla forum i forumowiczów.
"Bóg nie działa poza wolą człowieka i poza jego wysiłkiem.(...) Założenie, że jeśli się pomodlimy, to będzie dobrze, jest już wiarą w magię." ks. dr. Grzegorz Strzelczyk
niedoceniajacy
Posty: 97
Rejestracja: 03 kwie 2023, 8:27
Płeć: Mężczyzna

Re: dużo moderacji

Post autor: niedoceniajacy »

ok, rozumiem - myślałem, że to dotyczy tylko nowych :)
ODPOWIEDZ