Pomocowość forum

Masz problem lub uwagi do działania forum - napisz tutaj

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Nirwanna
Posty: 13317
Rejestracja: 11 gru 2016, 22:54
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Pomocowość forum

Post autor: Nirwanna »

Podobnie jak KR, osobiście mam wrażenie, że wątek czegoś innego dotyczy.
Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę
Jan Paweł II
krople rosy

Re: Pomocowość forum

Post autor: krople rosy »

karo17 pisze: 08 cze 2018, 14:51 Mam takie powiedzmy „przeczucie” :)
Ja też mam przeczucie. I przy nim zostanę bo zazwyczaj mnie nie myli. Będę omijała Twoje uszczypliwości i prowokacje szerokim łukiem.
Awatar użytkownika
ozeasz
Posty: 4368
Rejestracja: 29 sty 2017, 19:41
Jestem: w separacji
Płeć: Mężczyzna

Re: Pomocowość forum

Post autor: ozeasz »

Karo17 pisze:Nieuprawnione jest także
ocenianie
tych którzy żyją inaczej.
No właśnie ,więc czy nie warto zacząć od siebie Karo i tak myślę sobie gdzie tu ten Gentleman "do rany przyłóż" w relacji z kobietą ???

P.S. Czyżby zmieniła się percepcja i zauważasz ocenianie (tylko czemu za płotem sąsiada?)
Miłości bez Krzyża nie znajdziecie , a Krzyża bez Miłości nie uniesiecie . Jan Paweł II
nałóg
Posty: 3318
Rejestracja: 30 sty 2017, 10:30
Jestem: szczęśliwym mężem
Płeć: Mężczyzna

Re: Pomocowość forum

Post autor: nałóg »

Karo-STOP!!!! za daleka interpretacja w stosunku do postu KR. Jej wybór i jej życie. Zaprzestań insynuacji. Prowokujesz wg mnie konflikt-chyba że zostaniesz zignorowany przez tych do kogo kierujesz swoje posty.PD
Awatar użytkownika
karo17
Posty: 266
Rejestracja: 02 maja 2018, 17:47
Płeć: Mężczyzna

Re: Pomocowość forum

Post autor: karo17 »

Przyznam że trochę ze zdziwieniem czytam niektóre komentarze. Chciałem zadać tylko pytanie. Czy jest w nich coś złego, niezgodnego z regulaminem, wulgarnego, nawoływanie do grzesznego życia?
Opisane przeze mnie dwie sytuacje dotyczą setek, żeby nie powiedzieć tysięcy rodzin w Naszym pięknym kraju.
Jak dla mnie obydwie wersje są dobre. Jak i każda z nich ma swoje dobre strony jak i złe
Jeśli coś „źle” napisałem to proszę napisać co konkretnie, jeśli nie to czemu ma służyć ta „nagonka” na mnie? Czy moje posty są „niewygodne” dla niektórych? Bo już próżno szukać innego wytłumaczenia.
Od jakiegoś czasu wyczuwam, że każdy mój post czego by nie dotyczył jest (nie chcę użyć tego słowa, ale musze „hejtowany”).
Awatar użytkownika
Nirwanna
Posty: 13317
Rejestracja: 11 gru 2016, 22:54
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Pomocowość forum

Post autor: Nirwanna »

W sąsiednim wątku pokazałam Ci na Twoich cytatach, że wypowiadasz się w sposób niegrzeczny.
W wątku Jakucji dobitniej określiłam, co w Twoich postach jest nieuprawnionego, oraz dalsze konsekwencje takiego postępowania.
Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę
Jan Paweł II
lena50
Posty: 1391
Rejestracja: 17 sie 2017, 0:29
Płeć: Kobieta

Re: Pomocowość forum

Post autor: lena50 »

rak pisze: 08 cze 2018, 12:28
MareS pisze: 08 cze 2018, 10:12 Żenada....

Zamieniliśmy wątek "Pomocowość forum" na "Jak dokopać jeden drugiemu i zamieść wszystko pod dywan, bo w zasadzie to przeprosiliśmy się i umówili na kawę".

„Cokolwiek uczyniliście jednemu z tych braci moich najmniejszych, Mnieście uczynili” (Mt 25,40)
to zmieńmy tytuł wątku ;)

A tak na poważnie, to te animozje dość długo narastały, więc lepiej chyba, że tutaj przynajmniej częściowo się rozładowały niż w "wątkach pomocowych". Różnice zostały, ale myślę, że trochę pary z ludzi zeszło ...
Moim zdaniem watek świetny,potrzebny nam wszystkim,zarówno "zwykłym" forumowiczom jak i tym "zielonym"(też forumowiczom,tyle,ze z większymi obowiązkami).
Osobiście zamiast zmiany tytułu proponuję przeniesienie do działu technicznego,który do tego celu chyba służy.
Kącik psychologiczny to również "wątek pomocowy" do którego nowi w poszukiwaniu odpowiedzi zagladają.
lena50....dawniej lena
Awatar użytkownika
ozeasz
Posty: 4368
Rejestracja: 29 sty 2017, 19:41
Jestem: w separacji
Płeć: Mężczyzna

Re: Pomocowość forum

Post autor: ozeasz »

Istnieją winy, których nie dostrzegamy, ale które mimo to nie przestają nimi być, ponieważ to my nie chcieliśmy dotrzeć do światła (por. J 9,39-41). JP2
źródło
Miłości bez Krzyża nie znajdziecie , a Krzyża bez Miłości nie uniesiecie . Jan Paweł II
Awatar użytkownika
Nirwanna
Posty: 13317
Rejestracja: 11 gru 2016, 22:54
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Pomocowość forum

Post autor: Nirwanna »

lena50 pisze: 09 cze 2018, 1:05
Osobiście zamiast zmiany tytułu proponuję przeniesienie do działu technicznego,który do tego celu chyba służy.
Kącik psychologiczny to również "wątek pomocowy" do którego nowi w poszukiwaniu odpowiedzi zagladają.
Lena, dobry pomysł, dzięki :-) Przenoszę.
Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę
Jan Paweł II
MareS
Posty: 232
Rejestracja: 05 lut 2017, 22:22
Jestem: po orzeczonej nieważności małżeństa
Płeć: Mężczyzna

Re: Pomocowość forum

Post autor: MareS »

Może tak z przymróżeniem oka na niedzielę.
Może tylko ja tak mam ale jak czytam wpisy Marylki o sile kobiety to jawi mi się stworek z pierwszego obrazka strony www.alienatorka.pl. W zasadzie przeciwko silnym kobietom nic nie mam ale takiego stwora wolę oglądać w kinie a nie w realu.
Ponadto uzasadnieniem nawoływania kobiet do walki o swoją siłę jest postawa (a może brak postawy) mężczyzn, którzy zachowują się jak;
- Dawid podglądający kąpiącą się Batszebę,
- Mahomet w haremie chrześcijańskich niewolnic,
- Ferdynand Kiepski z piwem w ręku przed tv, czekający na rentkę Kiepskiej babki i kombinujący jakie wałki wkręcić Halince dlaczego nie poszedł do pośredniaka .
marylka
Posty: 1372
Rejestracja: 30 sty 2017, 17:01
Jestem: szczęśliwą żoną
Płeć: Kobieta

Re: Pomocowość forum

Post autor: marylka »

Dzięki Bogu, który dał mi wymagających Rodziców oraz obdarzył determinacją,poczuciem obowiązku i rozumem miałam szczęście skończyć szkołę i zdobyć dobre wykształcenie.
Dlatego nie muszę liczyć na łaske ani państwa ani męża. Dzięki temu mogę w wolności powiedzieć, że jestem w małżeństwie z miłości a nie z jakichkolwiek innych uzależnień - finansowych czy innych.
Dobrej niedzieli MareS ;)
marylka
Posty: 1372
Rejestracja: 30 sty 2017, 17:01
Jestem: szczęśliwą żoną
Płeć: Kobieta

Re: Pomocowość forum

Post autor: marylka »

PS. A to co mi się należy to miłość wierność i uczciwość małżeńska, którą kiedyś sam mąż ślubował.
I tu mogę się wydawać stworkowata niektórym, ale mi to nie przeszkadza.
lena50
Posty: 1391
Rejestracja: 17 sie 2017, 0:29
Płeć: Kobieta

Re: Pomocowość forum

Post autor: lena50 »

MareS pisze: 09 cze 2018, 21:48 Może tak z przymróżeniem oka na niedzielę.
Może tylko ja tak mam ale jak czytam wpisy Marylki o sile kobiety to jawi mi się stworek z pierwszego obrazka strony www.alienatorka.pl.
Powiem krótko......zniesmaczona jestem.
Ostatnio zmieniony 10 cze 2018, 8:54 przez Nirwanna, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: poprawiono cytowanie
lena50....dawniej lena
MareS
Posty: 232
Rejestracja: 05 lut 2017, 22:22
Jestem: po orzeczonej nieważności małżeństa
Płeć: Mężczyzna

Re: Pomocowość forum

Post autor: MareS »

lena50 pisze: 10 cze 2018, 1:31
MareS pisze: 09 cze 2018, 21:48 Może tak z przymróżeniem oka na niedzielę.
Może tylko ja tak mam ale jak czytam wpisy Marylki o sile kobiety to jawi mi się stworek z pierwszego obrazka strony www.alienatorka.pl.
Powiem krótko......zniesmaczona jestem.
Lena możesz doprecyzować czym jesteś zniesmaczona. Czy moim porównaniem czy tym do czego nawołują autorki tej strony bo to już nie jest niesmaczne ale wręcz nawołuje do linczu na męskiej części społeczeństwa. Może warto zgłębić się jak autorki tej strony rozumieją siłę kobiety.
krople rosy

Re: Pomocowość forum

Post autor: krople rosy »

.....i na końcu zbawienie się należy.....jak psu miska.
ODPOWIEDZ