Gdzie się podział mój post?

Masz problem lub uwagi do działania forum - napisz tutaj

Moderator: Moderatorzy

wigton
Posty: 62
Rejestracja: 22 lip 2020, 15:16
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Gdzie się podział mój post?

Post autor: wigton »

4 godziny temu wysłałem post do kategorii "Rozwod czy ratowanie małzeństwa" zatytułowany "Czy warto mieszkać razem ze względu na dzieci?". Widze, ze ukazały się już późniejsze posty, jednak mojego wciąż nie ma. Dlaczego?
Pavel
Posty: 5131
Rejestracja: 03 sty 2017, 21:13
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Gdzie się podział mój post?

Post autor: Pavel »

wigton pisze: 26 sie 2021, 0:50 4 godziny temu wysłałem post do kategorii "Rozwod czy ratowanie małzeństwa" zatytułowany "Czy warto mieszkać razem ze względu na dzieci?". Widze, ze ukazały się już późniejsze posty, jednak mojego wciąż nie ma. Dlaczego?
Witaj wigtonie.
Twój post już został zaakceptowany. Wczoraj wieczorem „buszowałem” ja, ale pod koniec byłem już tak zmęczony, że ostatkiem sił pisałem (aż sprawdzę za chwilę co w tym stanie udało mi się napisać).
Pora napisania przez ciebie postu aż woła o nieco cierpliwości, moderatorzy bowiem (bo forum jest moderowane) również śpią ;)
Ba, jako że praca moderatorska to dobrowolna służba wspólnocie, mamy także pracę zawodową do której rano wypada się wybrać ;)

Rozumiem natomiast, że w obliczu kryzysu małżeńskiego chciałoby się wszystkiego „tu i teraz”. Sam tak miałem, więc tym bardziej rozumiem.
Jednym z istotnych przymiotów które jak się okazuje są w kryzysie pożądane, potrzebne jest cierpliwość. Tę warto trenować, także na forum.
My zaś ze swojej strony czynimy co w naszej mocy, by posty ukazywały się możliwie na bieżąco.
Pozdrawiam!
"Bóg nie działa poza wolą człowieka i poza jego wysiłkiem.(...) Założenie, że jeśli się pomodlimy, to będzie dobrze, jest już wiarą w magię." ks. dr. Grzegorz Strzelczyk
wigton
Posty: 62
Rejestracja: 22 lip 2020, 15:16
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Gdzie się podział mój post?

Post autor: wigton »

Witam

Dziękuję za informację. Tak jak wcześniej napisałem, zauważyłem, że pojawiły się posty napisane później i tylko dlatego pozwoliłem sobie o pytanie, czy mój w ogóle dotarł. Gdyby ich nie było, z pewnością cierpliwie czekałbm ile trzeba.
Pavel
Posty: 5131
Rejestracja: 03 sty 2017, 21:13
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Gdzie się podział mój post?

Post autor: Pavel »

Przy okazji, wybacz mój blamaż :(
Jak napisałem - warto połączyć twoje wątki. Daj znać, czy widzisz jakieś istotne przeszkody By to zrobić.
"Bóg nie działa poza wolą człowieka i poza jego wysiłkiem.(...) Założenie, że jeśli się pomodlimy, to będzie dobrze, jest już wiarą w magię." ks. dr. Grzegorz Strzelczyk
wigton
Posty: 62
Rejestracja: 22 lip 2020, 15:16
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Gdzie się podział mój post?

Post autor: wigton »

Tak, rzeczywiście rok temu pisałem na forum.

Prosiłbym jednak, by nie łączyc tych 2 wątków, bo chodzi o innego mezczyznne i inną sytuację. Proszę o pozostawienie tematu w poprzedniej wersji. Wtedy chodziło mi o odpowiedź na pytanie czy żona oddala się ode mnie a teraz kwestia dotyczy wspolnego mieszkania ze względu na dzieci.

Proszę nie łączyć tych tematów tylko dlatego, że jestem autorów obu
ODPOWIEDZ