Życzenia świąteczne

Informacje lokalne, gdzie szukać pomocy...

Moderator: Moderatorzy

Pavel
Posty: 5131
Rejestracja: 03 sty 2017, 21:13
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Życzenia świąteczne

Post autor: Pavel »

Moi drodzy forumowicze!
Niejednokrotnie miałem chęć złożyć wam życzenia czy to z okazji Świąt Wielkanocnych czy też, jak teraz, Świąt Bożego Narodzenia. O ile nawet kilka razy takowy wpis popełniłem, za każdym razem miałem opór czy na przykład osobisty, pomocowy wątek konkretnej osoby to na pewno odpowiednie miejsce na takowe (słuszne, dobre i z serca) życzenia. Po krótkiej konsultacji z zespołem moderatorów postanowiliśmy wyjść naprzeciw mojej (może nie tylko mojej) potrzebie złożenia życzeń forumowiczom i związku z tym tworzę temat temu dedykowany :)))
Po tym wstępie, cytując klasyka: „na każdym zebraniu jest taka sytuacja, że ktoś musi zacząć pierwszy” niniejszym inicjuję.

Chciałbym życzyć wam wszystkim i każdemu z osobna obfitości łask Bożych z okazji nadchodzących już za chwilę Świąt Bożego Narodzenia.
Zdrowia, pokoju ducha, siły, cierpliwości, mądrości, pokory, Bożego prowadzenia, dążenia do nauczenia się i praktykowania takiej miłości jaką pokazał nam Jezus Chrystus którego przyjście na nasz świat będziemy niebawem wspominać i świętować.
Jeszcze raz, nieco krócej: wszystkiego najlepszego!!!
"Bóg nie działa poza wolą człowieka i poza jego wysiłkiem.(...) Założenie, że jeśli się pomodlimy, to będzie dobrze, jest już wiarą w magię." ks. dr. Grzegorz Strzelczyk
Awatar użytkownika
Nirwanna
Posty: 13319
Rejestracja: 11 gru 2016, 22:54
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Życzenia świąteczne

Post autor: Nirwanna »

Drodzy Forumowicze,
Niech Nowonarodzony Chrystus obdarza nas wszystkich Pogodą Ducha, radością w sercu, ufnością i nadzieją na przyszłość - tę ziemską i tę wieczną, niech umocni w nas odwagę - abyśmy w ten Świąteczny czas byli coraz bardziej prawdziwi i coraz bardziej otwarci na Jego Miłość, niezależnie od trudów w relacjach tych bardzo bliskich, małżeńskich, i tych trochę dalszych :-)
Błogosławionych Świąt :-D
Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę
Jan Paweł II
s zona
Posty: 3079
Rejestracja: 31 sty 2017, 16:36
Płeć: Kobieta

Re: Życzenia świąteczne

Post autor: s zona »

To moze i ja sie dolacze ...

Zycze nam Wszystkich obysmy doceniali te male okruchy radosci i pozwolili narodzic sie Bozej Dziecinie w naszych sercach w tych dniach ale i pozniej w zwyklej codziennosci.
Abysmy podchodzili do blizniego z miloscia i troska. Oby Duch sw Prowadzil i Strzegl a Boza Dziecina Blogoslawila :D

ps moze tak na pocieszenie dla tych z nas, ktore/ktorzy sa w ostrym kryzysie ....mysle,ze nic nie trwa wiecznie, ludzie sie zmieniaja lub chocby starzeja ;) wspolmalzonkowie znajduja droge do domu a ten przezyty kryzys wzmacnia nas i utwierdza w wierze .

Teraz caly dom spi, na zewnatrz noc u nas, ksiezyc swieci, mimo 8 rano a my razem .. po tylu przejsciach i zawirowaniach..Mimo zewnetrznych trudnosci, jest dobrze...
Bogu dzieki,ze moge tu byc z Wami i za cierpliwosc dla "starszej pani " ;)
ODPOWIEDZ