Kobieta atrakcyjna - kompleksowo.

Wiedza, która może pomóc, gdy boli dusza...

Moderator: Moderatorzy

Lawendowa
Posty: 7662
Rejestracja: 30 sty 2017, 17:44
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Kobieta atrakcyjna - kompleksowo.

Post autor: Lawendowa »

shpc pisze: 11 maja 2019, 23:28 Ciekawa jestem jak wytłumaczycie atrakcyjność kochanki mojego męża, która jest od niego 13 lat starsza (chociaż ciągle ładna), ale rozmawiał z nią może ze dwa razy zanim zaproponował jej seks, więc nawet nie zdążył poznać jej charakteru. Więc tłumaczenie, że on szuka miłej i nie narzekającej bierze w łeb.
Pisałaś, że mąż jest alkoholikiem, a to oznacza, że widzi świat przez pryzmat butelki. Kobiety też...
"Ty tylko mnie poprowadź, Tobie powierzam mą drogę..."
shpc
Posty: 7
Rejestracja: 27 kwie 2019, 21:40
Płeć: Kobieta

Re: Kobieta atrakcyjna - kompleksowo.

Post autor: shpc »

Lawendowa - przemyślałam Twoją odpowiedź, zrewidowałam wypowiedzi męża również w stosunku do innych kobiet - sądzę, że masz rację, to pewne pocieszenie dla mnie, gdyż dręczyło mnie typowe dla takich sytuacji pytanie "Co ona ma takiego czego ja nie mam?"
Natomiast odnosząc się do tematu - sądzę, że kochankom łatwiej niż żonom być ideałem kobiety. One są tylko na chwilę, pocieszeniem, odskocznią, a żona jest stale i to ze wszystkimi problemami dnia codziennego - wówczas trudniej (często baaaardzo trudno) o bycie uroczym, uśmiechniętym, kochanym, zadowolonym, zadbanym ideałem kobiety.
Awatar użytkownika
ozeasz
Posty: 4368
Rejestracja: 29 sty 2017, 19:41
Jestem: w separacji
Płeć: Mężczyzna

Re: Kobieta atrakcyjna - kompleksowo.

Post autor: ozeasz »

shpc pisze: 11 maja 2019, 23:28 Ciekawa jestem jak wytłumaczycie atrakcyjność kochanki mojego męża, która jest od niego 13 lat starsza (chociaż ciągle ładna), ale rozmawiał z nią może ze dwa razy zanim zaproponował jej seks, więc nawet nie zdążył poznać jej charakteru. Więc tłumaczenie, że on szuka miłej i nie narzekającej bierze w łeb.
Kwestia druga: Krople Rosy napisałaś"Na pewno kobieta dla mężczyzny atrakcyjna to ta pogodna, bez roszczeń i żalów...", chociaż bym na rzęsach stawała i była "słodkopierdząca" cały czas to mój mąż uważa mnie za zołzę. Wiem, bo wypróbowałam to prze 20 lat małżeństwa. Oni po prostu wolą bezwolne lale, którymi mogliby manipulować,a one zgadzałyby się na wszystkie ich wyskoki.
Shpc ...może "zarzuć sieć" po prawej stronie łodzi ? :)
Miłości bez Krzyża nie znajdziecie , a Krzyża bez Miłości nie uniesiecie . Jan Paweł II
s zona
Posty: 3079
Rejestracja: 31 sty 2017, 16:36
Płeć: Kobieta

Re: Kobieta atrakcyjna - kompleksowo.

Post autor: s zona »

Moze tutaj bedzie odpowiednie miejsce :)
pisze: 04 cze 2019, 20:00 Ks Pawlukiewicz i pytanie " na co chodzi mezczyzna ? ... " samochod chodzi na benzyne .. ten na diesla a rower to na miesnie ludzkie .. a na co chodzi mezczyzna ? "

Pieknie swiadectwo zycia i zmagania sie z choroba Ks Pawlukiewicza.
pisze: 04 cze 2019, 13:34

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 3740823738
I tutaj calosc
Maryja - dziewczyna? Kobieta? Wdowa? Singielka? Matka? | ks. Piotr Pawlukiewicz
https://www.youtube.com/watch?v=7XFHtZPKzx4
perla
Posty: 11
Rejestracja: 17 cze 2019, 8:06
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Kobieta atrakcyjna - kompleksowo.

Post autor: perla »

" Oni po prostu wolą bezwolne lale, którymi mogliby manipulować,a one zgadzałyby się na wszystkie ich wyskoki. "shpc zgadzam się z Toba. 20 lat poswiecilam dla jego szczescia, ciagle było mało. Odkryl kolezanke z pracy,z która po miesiącu postanowil zacząć nowe zycie ( on odszedł , ona mieszka z mezem i dzieckiem). Romans trwal 4 miesiące z czego miesiąc zrywali. Ona poswiecila wszystko walczy, on wrocil do rodziny. Kocha ja, bo laczy ich wszystko ( zainteresowania),a ja ? Jestem sakramentalna zona i cierpie, bo to ja obdarzyl kochaniem przynajmniej glosno to tak nazywa nie zaluje, bo były to jego najwspanialsze chwile. Przegralam, bo nie lubie sportu. Gdybym go lubila powod bylby inny. Ona może wszystko wyzywac się na nim drzec grozic mu, a on ja zapewnia jak ja kocha i jak się poswieca wracajac do domu, by ja chronic,zeby w pracy afera nie wybuchla, ja nie mogę wykrzyczec bolu, który mam w sobie, bo to jest drazniace. Sakramentalna zona - to ja chciałam rozwodu, wy mi uswiadomiliscie,ze to będzie dopiero początek cierpień. Kolega się wyszumi i wroci na stare smieci kiedyś,a to ja będę cierpieć do końca. Jestem w samym srodku kryzysu. Rozum walczy z sercem. Czuje się wszystkiemu winna zwłaszcza,ze stoje na drodze do takiego szczęścia, były plany nowy związek, mieli oddychać wspólnym powietrzem, on cenil sobie zawsze wolność i romanse na boku. Czuje,ze to ja niszcze im zycie, a nie oni mi . Proszę o modlitwę o jasność umysłu.
jacek-sychar

Re: Kobieta atrakcyjna - kompleksowo.

Post autor: jacek-sychar »

Perla

Witamy na naszym forum.
Przyznam jednak, że nie wszystko zrozumiałem.
Czy to brak polskich znaków, czy emocje?
Może wydzielimy Ci nowy wątek i tam spokojniej opiszesz swoja sytuację?
Chcesz tego?
Akacja
Posty: 123
Rejestracja: 18 gru 2019, 4:31
Płeć: Kobieta

Re: Kobieta atrakcyjna - kompleksowo.

Post autor: Akacja »

Ehh przeczytałam ten wątek i w sumie od pozytywów niejako przeszedł do totalnej negatywności..

Nie wiem, raz pisaliście (faceci) jakich to kobiet szukacie/podobają się wam a raz, że na nie
nie zasługujecie a potem, że nigdy byście nie ożenili się z tymi co teraz bo tak poraniły..

Właściwie to ani my (kobiety) ani wy mężczyźni nie jesteśmy w stanie dorównać wymaganiom drugiej strony, za każdym razem jest coś nie tak. Myślę, że jakbyśmy miały mężów niczym Józef a nie przyjmowały Woli Bożej to też były byśmy niezadowolone. Albo jakby wy mężczyźni mieli za żonę Maryję.. to nie wiem ale jakby wasze serca ukochały grzech to też pewnie z Nią czulibyście się skrępowani...q
ODPOWIEDZ