Nowenna do Najdroższej Krwi Jezusa

Pomogła Ci jakaś modlitwa? Któryś ze Świętych jest Ci szczególnie bliski?...

Moderator: Moderatorzy

margaritum
Posty: 66
Rejestracja: 03 lut 2017, 10:09
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Nowenna do Najdroższej Krwi Jezusa

Post autor: margaritum »

Nowenna ułożona przez sługę Bożego Bartolomea de Saluzzo, polecana przez siostrę Musolesi (pomagała przy egzorcyzmach ojcu Amorthowi).

Jeśli walczy się o nawrócenie kogoś, należy odmówić koronkę w formie 9-dniowej nowenny o zbawienie tej osoby, a potem można już nie jako nowennę, ale codziennie albo co drugi dzień z prośbą o nawrócenie i w kryzysie małżeńskim o realizowanie przysięgi małżeńskiej.

Oczywiście nie jest to jedyna modlitwa, jaką się modliłam za mojego męża, ale był wyraźny zwrot duchowy, kiedy ją skończyłam. Po pewnym czasie odmówiłam ją również o zbawienie kowalskiej z podobnym skutkiem.


Nowenna do Najdroższej Krwi Jezusa

O niezmierny i wieczny Majestacie Boży, Najświętsza Trójco: Ojcze, Synu i Duchu Święty, ja najpokorniejsze Twoje dziecko, uwielbiam Cię i wysławiam z największą miłością i czcią, jakie tylko dziecko potrafi okazać.
W Twojej obecności i w obecności Najświętszej Maryi Panny, Królowej Nieba, w obecności mojego Anioła Stróża, moich Świętych Patronów i całego dworu niebieskiego, oświadczam, że moja modlitwa i błaganie, które zanoszę przed współczującą i litościwą Dziewicę Maryję przez zasługi Najdroższej Krwi Jezusa, jest w czystej intencji i przede wszystkim dla Twojej chwały, dla zbawienia mojego i dla zbawienia mojego bliźniego.
W Tobie moja nadzieja, mój Boże, najwyższe Dobro, że przez wstawiennictwo Najświętszej Maryi Dziewicy otrzymam łaskę, o którą pokornie Cię proszę przez wzgląd na nieskończone zasługi Najdroższej Krwi Chrystusa.
Ale cóż mogę począć innego w takim stanie, w jakim teraz jestem, jak tylko wyznać Ci, mój Boże, wszystkie moje grzechy popełnione do dziś, prosząc Cię ponownie o oczyszczenie z nich w Krwi Jezusa? Tak, mój Boże, za wszystkie grzechy bardzo żałuję i ubolewam nad nimi że szczerego serca, nie ze względu na strach przed piekłem, na które zasługuję, ale dlatego że Ciebie, najwyższe Dobro, nimi obraziłem.
Mocno postanawiam, że w przyszłości, z pomocą Twojej świętej łaski nie obrażę Cię już nigdy więcej i będę unikać kolejnych okazji do grzechu. Zmiłuj się, Panie, wybacz mi. Amen.

Pod Twoją obronę uciekam się Święta Boża Rodzicielko, racz nie gardzić modlitwą moją, którą do Ciebie zanoszę, o Dziewico chwalebna i błogosławiona.

O Boże, przyjdź mnie wybawić. Panie, pośpiesz ku ratunkowi memu. Chwała Ojcu...

„Cała piękna jesteś, o Maryjo i skazy pierworodnej nie ma w Tobie”. Ty jesteś najczystsza, o Dziewico Maryjo, Królowo Nieba i Ziemi, Matko Boża. Bądź pozdrawiona, wielbię Cię i błogosławię Cię na wieki.

O Maryjo, do Ciebie się uciekam, Twojej pomocy wzywam. Pomóż mi, o najsłodsza Matko Boża; pomóż mi, Królowo Nieba; pomóż mi, najlitościwsza Matko i Ucieczko grzeszników; pomóż mi, Matko mojego najmilszego Jezusa. A skoro nie ma takiej rzeczy, o którą by się Ciebie nie prosiło przez wzgląd na mękę Chrystusa, której by się u Ciebie nie otrzymało, z żywą wiarą proszę, abyś mi udzieliła tej łaski, której pragnienie noszę w sercu; proszę Cię o nią przez Boską Krew, którą Jezus przelał za nasze zbawienie. Nie ustanę w wołaniu do Ciebie dopóty, dopóki mnie nie wysłuchasz.
O Matko Miłosierdzia, ufam, że otrzymam tę łaskę, ponieważ proszę Cię o nią przez nieskończone zasługi Najdroższej Krwi Twojego ukochanego Syna.
O Matko Najmilsza, przez zasługi Najdroższej Krwi Twojego Bożego Syna udziel mi łaski
.........(tutaj prosi się o łaskę, której się pragnie).........

1. Proszę Cię o tę łaskę, Matko Najświętsza, przez czystą, niewinną i błogosławioną Krew, którą Jezus przelał, kiedy został obrzezany jako niemowlę, kiedy miał zaledwie osiem dni.

Zdrowaś Maryjo...
O Dziewico Maryjo, przez zasługi Najdroższej Krwi Twojego Bożego Syna wstawiaj się za mną u Ojca Niebieskiego.

2. Wypraszam u Ciebie tę łaskę, Matko Najświętsza, przez czystą, niewinną i błogosławioną Krew, którą Jezus przelał obficie w Ogrójcu.

Zdrowaś Maryjo...
O Dziewico Maryjo, przez zasługi Najdroższej Krwi Twojego Bożego Syna wstawiaj się za mną u Ojca Niebieskiego.

3. Błagam Cię o tę łaskę, Matko Najświętsza, przez tę czystą, niewinną i błogosławioną Krew, którą Jezus przelał obficie, kiedy, obnażony i związany l, był okrutnie biczowany.

Zdrowaś Maryjo...
O Dziewico Maryjo, przez zasługi Najdroższej Krwi Twojego Bożego Syna wstawiaj się za mną u Ojca Niebieskiego.

4. Proszę Cię o tę łaskę, Matko Najświętsza, przez czystą, niewinną i błogosławioną Krew, która wypłynęła ze skroni Jezusa, kiedy został ostrym cierniem ukoronowany.

Zdrowaś Maryjo...
O Dziewico Maryjo, przez zasługi Najdroższej Krwi Twojego Bożego Syna wstawiaj się za mną u Ojca Niebieskiego.

5. Proszę Cię o nią, Maryjo Najświętsza, przez czystą, niewinną i błogosławioną Krew, którą Jezus przelał, niosąc krzyż na drodze Kalwarii, a szczególnie przez żywą Krew zmieszaną ze łzami, którą Ty wylałaś, towarzysząc Mu w największej Ofierze.

Zdrowaś Maryjo...
O Dziewico Maryjo, przez zasługi Najdroższej Krwi Twojego Bożego Syna wstawiaj się za mną u Ojca Niebieskiego.

6. Błagam Cię, Najświętsza Maryjo, przez czystą, niewinną i błogosławioną Krew, która wypłynęła z poranionego ciała Jezusa, kiedy został z szat obnażony, tę samą Krew, która wyciekła z rąk i ze stóp, kiedy był przybijany do Krzyża twardymi i tępymi gwoździami. Proszę Cię o łaskę szczególnie przez Krew, którą wylał podczas gorzkiej i przejmującej agonii.

Zdrowaś Maryjo...
O Dziewico Maryjo, przez zasługi Najdroższej Krwi Twojego Bożego Syna wstawiaj się za mną u Ojca Niebieskiego.

7. Wysłuchaj mnie, Najczystsza Dziewico i Matko Boża, Maryjo, przez najsłodszą i mistyczną Krew i Wodę, które wypłynęły z boku Jezusa, kiedy przebito Mu Serce włócznią. Przez tę Krew najczystszą udziel mi, o Dziewico Maryjo, łaski, o którą Cię proszę; przez Najdroższą Krew, którą czczę i która jest moim napojem przy stole ołtarza Pańskiego, wysłuchaj mnie, o litościwa i słodka Dziewico Maryjo.

Zdrowaś Maryjo...
O Dziewico Maryjo, przez zasługi Najdroższej Krwi Twojego Bożego Syna wstawiaj się za mną u Ojca Niebieskiego.

Aniołowie i wszyscy Święci w Niebie, którzy kontemplujecie chwałę Bożą, zjednoczcie waszą modlitwę z modlitwą Drogiej Matki i Królowej, Najświętszej Maryi Panny, i wyproście u Ojca Niebieskiego łaskę, o którą proszę przez zasługi Najdroższej Krwi naszego Bożego Zbawiciela.

Również do Was się uciekam, Święte Dusze czyśćcowe, abyście modliły się za mnie i wypraszały u Ojca Niebieskiego łaskę, o którą błagam przez Krew Najdroższą, przelaną z Przenajświętszych Ran mojego i waszego Zbawiciela. Również ja za was ofiaruję Ojcu Przedwiecznemu Najdroższą Krew Jezusa, żebyście mogły cieszyć się Nim w pełni i chwalić Go na wieki w chwale Nieba, śpiewając: „Odkupiłeś nas, o Panie, Twoją Krwią i uczyniłeś nas Królestwem dla naszego Boga”. Amen.

O dobry i umiłowany Panie Boże, łagodny i miłosierny, zmiłuj się nade mną i nad wszystkimi duszami, tak żywych, jak i zmarłych, które zbawiłeś Twoją cenną Krwią. Amen.

Niech będzie błogosławiona Krew Jezusa Chrystusa teraz i zawsze. Amen.
Awatar użytkownika
Nirwanna
Posty: 13319
Rejestracja: 11 gru 2016, 22:54
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Nowenna do Najdroższej Krwi Jezusa

Post autor: Nirwanna »

Margaritum, dobrym zwyczajem jest podawanie linków do obszerniejszych treści.
Jeśli chodzi o modlitwy, to tym bardziej dobry zwyczaj, bo najczęściej link pokaże, że modlitwa jest zaaprobowana przez Kościół Rzymskokatolicki, czyli ma imprimatur.
Mogłabyś podać, proszę? :-)
Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę
Jan Paweł II
margaritum
Posty: 66
Rejestracja: 03 lut 2017, 10:09
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Nowenna do Najdroższej Krwi Jezusa

Post autor: margaritum »

Modlitwę tą przepisałam z książki, nie pochodzi z www. "Z Jezusem pokonać złego ducha" O. G. Amorth, s. Angela Musolesi.
Podaję zatem linka do opisu książki:

https://wobroniewiaryitradycji.wordpres ... raktykuja/
Estera
Posty: 24
Rejestracja: 09 lut 2017, 20:51
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Nowenna do Najdroższej Krwi Jezusa

Post autor: Estera »

Modlitwy dla starających się o uratowanie małżeństwa.

https://wobroniewiaryitradycji.wordpres ... alzenstwa/
26zfma67
Posty: 1
Rejestracja: 02 lis 2017, 23:49
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

MODLITWA O URATOWANIE MAŁŻEŃSTWA

Post autor: 26zfma67 »

Z Panem Bogiem Jestem tu od niedawna zarejestrowana. Jestem mężatką 26 lat, a od 5 lat już nie mieszkam z mężem gdyż mnie odszedł i związał się z inną kobietą. Razem mieszkali ok 4lat, a potem ona wyjechała do innego, ja jak się o tym dowiedziałam, umówiłam się z nim w jego nowym mieszkaniu z propozycją abyśmy się zeszli i można powiedzieć, że przez kilka miesięcy spotykaliśmy się i zaczynało być normalnie. Ja mieszkam w innym mieście niż on mieszka i pracuje ale to nie przeszkadzało w rzekomym odbudowywaniu naszych relacji bo dzwoniliśmy i jeździliśmy do siebie. Ale to wszystko skończyło się gdyż znów pojawiła się nowa kobieta. Ja jestem katoliczką i bardzo wierzącą i modlącą się, cały czas za nasze małżeństwo i jego uratowanie. Mąż mój jest katolikiem ale niepraktykującym a teraz to chyba niewierzącym. Postanowiłam odmawiać za niego i w naszej intencji Modlitwę o uzdrowienie Małżeństwa i nie wiem czy powinnam w tej modlitwie wymieniać tych demonów z imion przez które on został opętany. Proszę o pomoc czy ktoś odmawiał tą modlitwę a raczej to jest egzorcyzm Z PANEM BOGIEM
Ostatnio zmieniony 28 lis 2017, 20:59 przez Pavel, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: edycja moderatora - poprawiłem literówki
lustro
Posty: 1499
Rejestracja: 02 sie 2017, 22:37
Jestem: szczęśliwą żoną
Płeć: Kobieta

Re: Nowenna do Najdroższej Krwi Jezusa

Post autor: lustro »

Witaj 26zfma67

Znasz imiona tych demonów?
Trochę to wydaje mi się ryzykowne.
Chyba wolała bym Nowennę Pompejanską.
Skąd przekonanie, ze to opętanie?
ODPOWIEDZ