Smartfon

Co o nierozerwalności sakramentalnego małżeństwa mówią Biblia, Katechizm, dokumenty papieskie...

Moderator: Moderatorzy

happybean

Smartfon

Post autor: happybean » 25 mar 2019, 6:50

Czy widzicie jakas koleracje pomiedzy kozystaniem ze smartfona a tym ze moze byc to poczatkiem kryzysu? Gdzie ludzie pozornie siedza obok siebie a kazdy pograzony w swoim swiecie telefonu i tak naprawde nie sa razem.

jacek-sychar

Re: Smartfon

Post autor: jacek-sychar » 25 mar 2019, 7:40

Każda rzecz może być źródłem dobrego i źródłem złego. Wszystko według mnie zależy od tego, w jakim celu coś używamy.
Jedni używają telefon do czytania brewiarza, a inni do kontaktów z kowalskimi.

lena50
Posty: 1391
Rejestracja: 17 sie 2017, 0:29
Płeć: Kobieta

Re: Smartfon

Post autor: lena50 » 27 mar 2019, 23:54

Smartfon to gadżet dzisiejszych czasów,podobnie jak komputer...każdy go ma ,każdy korzysta.
Jak Jacek wspomniał...każda rzecz może być źródłem dobrego i źródłem złego.

happybean......zakładasz co raz to nowe tematy,udzielasz się w wątkach o separacji,unieważnieniu małżeństwa.....co się dzieje?
Jako młoda mężatka powinnaś szczęściem promieniować.
lena50....dawniej lena

jacek-sychar

Re: Smartfon

Post autor: jacek-sychar » 28 mar 2019, 8:36

lena50 pisze:
27 mar 2019, 23:54
Smartfon to gadżet dzisiejszych czasów,podobnie jak komputer...każdy go ma ,każdy korzysta.
O, przepraszam.
Ja nie mam. Ja mam ciągle typowy aparat na klawisze.
Nie chciałem być uzależniony od internetu i specjalnie taki sobie kupiłem, gdy poprzedni, po około 10 latach użytkowania, powoli przestawał działać mechanicznie. Choć bateria dalej trzymała tydzień czasu! :lol:

czas
Posty: 195
Rejestracja: 01 sty 2019, 11:00
Płeć: Mężczyzna

Re: Smartfon

Post autor: czas » 12 kwie 2019, 9:24

jacek-sychar pisze:
28 mar 2019, 8:36
lena50 pisze:
27 mar 2019, 23:54
Smartfon to gadżet dzisiejszych czasów,podobnie jak komputer...każdy go ma ,każdy korzysta.
O, przepraszam.
Ja nie mam. Ja mam ciągle typowy aparat na klawisze.
Nie chciałem być uzależniony od internetu i specjalnie taki sobie kupiłem, gdy poprzedni, po około 10 latach użytkowania, powoli przestawał działać mechanicznie. Choć bateria dalej trzymała tydzień czasu! :lol:
No to znaczy że jesteś hipsterem, czyli tak czy siak idziesz z trendem mody😁

jacek-sychar

Re: Smartfon

Post autor: jacek-sychar » 12 kwie 2019, 10:06

czas pisze:
12 kwie 2019, 9:24
No to znaczy że jesteś hipsterem, czyli tak czy siak idziesz z trendem mody
No proszę, nigdy tak o sobie nie myślałem.
Człowiek się uczy całe życie. :shock:

bosa
Posty: 356
Rejestracja: 29 sty 2017, 22:55
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Smartfon

Post autor: bosa » 16 kwie 2019, 11:49

No właśnie, proszę nie uogólniać. Ja też mam aparat na klawisze i jest mi z tym dobrze. 8-)
Kocham Cię Panie, i jedyna łaska o jaką Cię proszę ,to kochać Cię wiecznie.. św.Jan Maria Vianney

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości