dziękuję :-)

Wydarzył się cud uzdrowienia małżeństwa, a może tylko maleńki cudzik?...

Moderator: Moderatorzy

Kawka
Posty: 399
Rejestracja: 08 lis 2017, 10:15
Jestem: szczęśliwą żoną
Płeć: Kobieta

dziękuję :-)

Post autor: Kawka »

Dosłownie w trzech zdaniach... Powróciłam po dłuższym czasie by zaświadczyć i podziękować za tutejsze wsparcie. :P Wątek mój był malutki, króciutki, ale: dzięki pomocy Bożej i ludzkiej (sycharowej także: wpisy na forum i prywatne, polecone książki), które z kolei sprawiły, że reakcje były szybkie i trafione uporaliśmy się z kłótniami/przemocą słowną. Z pełnym przekonaniem mogę powiedzieć, że kroczymy ścieżką pięknej, dojrzałej przyjaźni małżeńskiej.
Awatar użytkownika
Nirwanna
Posty: 13317
Rejestracja: 11 gru 2016, 22:54
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: dziękuję :-)

Post autor: Nirwanna »

Chwała Panu :-)
Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę
Jan Paweł II
Lawendowa
Posty: 7662
Rejestracja: 30 sty 2017, 17:44
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: dziękuję :-)

Post autor: Lawendowa »

Chwała Panu !
"Ty tylko mnie poprowadź, Tobie powierzam mą drogę..."
s zona
Posty: 3079
Rejestracja: 31 sty 2017, 16:36
Płeć: Kobieta

Re: dziękuję :-)

Post autor: s zona »

Kawka pisze: 27 lip 2020, 14:22 Dosłownie w trzech zdaniach... Powróciłam po dłuższym czasie by zaświadczyć i podziękować za tutejsze wsparcie. :P Wątek mój był malutki, króciutki, ale: dzięki pomocy Bożej i ludzkiej (sycharowej także: wpisy na forum i prywatne, polecone książki), które z kolei sprawiły, że reakcje były szybkie i trafione uporaliśmy się z kłótniami/przemocą słowną. Z pełnym przekonaniem mogę powiedzieć, że kroczymy ścieżką pięknej, dojrzałej przyjaźni małżeńskiej.
Kawko,
Bog zaplac za wczoraj .. piekna, zyjaca Bogiem rodzina .Dowod na to,ze z Bogiem mozna zyc pieknie .. Osobiscie mam coraz wieksze wartpliwosci, czy ta moja szarpanina w pojedynke... moze sie Panu Bogu podobac ..
Chyba powinnam znow wlaczyc Aplikacje 3 X P ...
Z Bogiem Kawko i raz jeszcze dzieki za wczoraj :)
Kawka
Posty: 399
Rejestracja: 08 lis 2017, 10:15
Jestem: szczęśliwą żoną
Płeć: Kobieta

Re: dziękuję :-)

Post autor: Kawka »

s zona pisze: 29 lip 2020, 15:53 Z Bogiem Kawko i raz jeszcze dzieki za wczoraj :)
O, jak miło... :oops: :) I ja bardzo, bardzo dziękuję. Piękny czas wzajemnego dialogu. Niech Cię Pan Bóg błogosławi i otwiera oczy, uszy i wszelkie zmysły na Jego plan awaryjny. I niech da odwagę do realizacji. :)
ODPOWIEDZ