Swiadectwo Nowenna Pompejanska

Wydarzył się cud uzdrowienia małżeństwa, a może tylko maleńki cudzik?...

Moderator: Moderatorzy

Pauset8696

Swiadectwo Nowenna Pompejanska

Post autor: Pauset8696 »

Witam wszystkich czytajacych moje swiadectwo, niech Pan Bog Wam blogoslawi.
Jakis czas temu skonczylam odmawiac swoja pierwsza w zyciu Nowenne Pompejanska, a obecnie jestem w trakcie drugiej.
Nowenne zaczelam odmawiac z powodu kryzysu malzenskiego, poniewaz wczesnuej uwazalam, ze nie mam na to czasu i niestety ogolnie moja relacja z Bogiem wygladala tak, zeby " odbebnic" Boga po prostu olalam, a przeciez modlic sie mozna nawet przy codziennych czynnosciach czy chociazby na spacerze.
Nigdy nie umialam siebie docenic zawsze myslalam przede wszystkim o swoim wygladzie, swoja wartosc uzaleznialam od zdania innych ludzi przede wszystkim od mezczyzn, z mezem mieszkalam przed slubem, wspolzylam z nim przed slubem, po slubie nie potrafilam doceniac meza zawsze uwazalam ze to ja jestem ofiara, bardzo sie klocilismy az przyszedl kryzys.
Meza znienawidzilam ze nie chce juz ze mna byc, a mamy male dziecko, znow duzo sie z nim klocilam i zaczelam odmawiac Nowenne.
Dzieki Nowennie przystapilam do spowiedzi z calego zycia, poczulam wewnetrzny spokoj, z mezem juz sie nie klocimy, pokochalam siebie, w koncu skupiam sie na zmianie swojego charakteru. Pan Bog pokazal mi moje wady w malzenstwie i ogolnie charakterze czego wczesniej nie widzialam.
Obecnie jecstem w trakcie drugiej Nowenny i cierpliwie czekam na meza i juz nie nie martwie o to co bedzie bo Bog jest ze mna. Teraz jest moj czas na moja przemiane, a z moim mezem Pan Bog sam sobie poradzi bo nasze malzenstwo potrzebuje obrotu o 180 stopni, ale niech sie dzieje wola Pana.
Dziekuje Ci Panie Boze ze sie o mnie upomniales i za sprawa Matki Przenajswietszej wyrwales z mojej osobistej beznadziejnosci.
Modle sie dalej o lepszy charakter bo wiem ze to praca do konca zycia. Meza kocham i jestem mu wierna. Ps. Chce isc na prawo jazdy choc zawsze sie balam a mam 30 lat. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Nirwanna
Posty: 13317
Rejestracja: 11 gru 2016, 22:54
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Swiadectwo Nowenna Pompejanska

Post autor: Nirwanna »

Chwała Panu :-)
Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę
Jan Paweł II
ODPOWIEDZ