Jak odzyskać męża ?

Powrót to dopiero początek trudnej drogi...

Moderator: Moderatorzy

Caliope
Posty: 3013
Rejestracja: 04 sty 2020, 12:09
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Jak odzyskać męża ?

Post autor: Caliope »

Janieja pisze: 02 lip 2021, 10:26
sinusalfamc2 pisze: 18 cze 2020, 13:07 Droga Zagubiona...
Daj mu spokój przynajmiej na razie...dużo piszesz jak ty sie czujesz , jakie TY masz mysli...
A skup się na nim. Niestety piłeczka jest po twojej stronie. On musi miec czas a ty mu nie ułatwiasz uwieszeneim sie . Musisz ponosic konsekwencje ale musisz dostrzec ze ktos inny tez je ponosi - Twój mąż. on zadaje sobie pytania czy kiedykolwiek go kochałas? czy całe małżeństwo to nie było wielkie oszustwo???? - a ty jak chcesz je ratować i jesli rzeczywiscie go kochasz to bedziesz wiedziala jak postąpic. nie bedzie to droga łatwa - wręcz strasznie trudna. byc może nie dasz rady bo nie potrafisz albo tak naprawde nie chcesz. albo chcesz tu i teraz od razu ....a tak sie nie da.
Kochac dojrzale trzeba umiec bąc sie nauczyć.
Trzymam za was kciuki

Jestem w podobnej sytuacji jak Twój mąż.
Czy Twój ból, rozczarowanie i wszystkie trudne uczucia, które Ci towarzyszą, powoli słabną?
Najgorsze jest dla mnie to, że największe zło, jakie spotkało mojego męża, pochodzi ode mnie.
Pragnę robić wszystko i tylko to, co może jemu pomóc.
Wiem, jak to teraz brzmi, ale koszmarny błąd, bezmyślność, jakiś amok, doprowadził do sytuacji, której nie umiem sobie wytłumaczyć i poradzić z nią.
Kocham męża i tego jestem pewna.
Janieja, pogubiona nie pisze od roku, może założysz swój wątek? jest więcej osób przeżywających to co ty i pewnie podzielą się doświadczeniami.
Al la
Posty: 2671
Rejestracja: 07 lut 2017, 23:36
Jestem: w separacji
Płeć: Kobieta

Re: Jak odzyskać męża ?

Post autor: Al la »

Caliope pisze: 02 lip 2021, 11:40
Janieja pisze: 02 lip 2021, 10:26
sinusalfamc2 pisze: 18 cze 2020, 13:07 Droga Zagubiona...
Daj mu spokój przynajmiej na razie...dużo piszesz jak ty sie czujesz , jakie TY masz mysli...
A skup się na nim. Niestety piłeczka jest po twojej stronie. On musi miec czas a ty mu nie ułatwiasz uwieszeneim sie . Musisz ponosic konsekwencje ale musisz dostrzec ze ktos inny tez je ponosi - Twój mąż. on zadaje sobie pytania czy kiedykolwiek go kochałas? czy całe małżeństwo to nie było wielkie oszustwo???? - a ty jak chcesz je ratować i jesli rzeczywiscie go kochasz to bedziesz wiedziala jak postąpic. nie bedzie to droga łatwa - wręcz strasznie trudna. byc może nie dasz rady bo nie potrafisz albo tak naprawde nie chcesz. albo chcesz tu i teraz od razu ....a tak sie nie da.
Kochac dojrzale trzeba umiec bąc sie nauczyć.
Trzymam za was kciuki

Jestem w podobnej sytuacji jak Twój mąż.
Czy Twój ból, rozczarowanie i wszystkie trudne uczucia, które Ci towarzyszą, powoli słabną?
Najgorsze jest dla mnie to, że największe zło, jakie spotkało mojego męża, pochodzi ode mnie.
Pragnę robić wszystko i tylko to, co może jemu pomóc.
Wiem, jak to teraz brzmi, ale koszmarny błąd, bezmyślność, jakiś amok, doprowadził do sytuacji, której nie umiem sobie wytłumaczyć i poradzić z nią.
Kocham męża i tego jestem pewna.
Janieja, pogubiona nie pisze od roku, może założysz swój wątek? jest więcej osób przeżywających to co ty i pewnie podzielą się doświadczeniami.
Słusznie, bardzo dobra sugestia Caliope.
Ty umiesz to, czego ja nie umiem. Ja mogę zrobić to, czego ty nie potrafisz - Razem możemy uczynić coś pięknego dla Boga.
Matka Teresa
Janieja
Posty: 151
Rejestracja: 30 cze 2021, 11:04
Płeć: Kobieta

Re: Jak odzyskać męża ?

Post autor: Janieja »

Tak zrobię, chociaż nie jestem spacjalistka od poruszania się na forach. Spróbuję
sinusalfamc2
Posty: 2
Rejestracja: 15 cze 2020, 14:16
Jestem: w trakcie rozwodu
Płeć: Mężczyzna

Re: Jak odzyskać męża ?

Post autor: sinusalfamc2 »

Ból nie minął.zlosc minęła rozczarowanie tez. Albo po prostu zaakceptowalem.skupiam się na dzieciach.
Każda sytuacja jest inna i wierzę że Ci się powiedzie. Moja rodzina upadła .dzieci cierpią i to tylko boli .
Trzymam kciuki za Ciebie i Twojego męża.
Awatar użytkownika
Nirwanna
Posty: 13316
Rejestracja: 11 gru 2016, 22:54
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Jak odzyskać męża ?

Post autor: Nirwanna »

sinusalfamc2 pisze: 09 lip 2021, 0:03 Trzymam kciuki za Ciebie i Twojego męża.
...modlitewne kciuki :-)
Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę
Jan Paweł II
Janieja
Posty: 151
Rejestracja: 30 cze 2021, 11:04
Płeć: Kobieta

Re: Jak odzyskać męża ?

Post autor: Janieja »

sinusalfamc2 pisze: 09 lip 2021, 0:03 Ból nie minął.zlosc minęła rozczarowanie tez. Albo po prostu zaakceptowalem.skupiam się na dzieciach.
Każda sytuacja jest inna i wierzę że Ci się powiedzie. Moja rodzina upadła .dzieci cierpią i to tylko boli .
Trzymam kciuki za Ciebie i Twojego męża.
Dziękuję, mam nadzieję, wierzę, że się uda. Boże, tak bardzo tego pragnę. Czuje, że mąż też chce, tylko czy będzie potrafił i znajdzie siłę.
Czy taka krzywda jest do wybaczenia??? Szczególnie, gdy zawiódł ktoś, kogo bardzo się kochało...Nie umiałam tego docenić.
ODPOWIEDZ