Jak pogodzić się że zdradą.

Powrót to dopiero początek trudnej drogi...

Moderator: Moderatorzy

nnn
Posty: 35
Rejestracja: 25 mar 2018, 22:50
Jestem: szczęśliwą żoną
Płeć: Kobieta

Re: Jak pogodzić się że zdradą.

Post autor: nnn »

Niestety ale jest pewny, z uwagi na fakt, ze w tamtym okresie widywali sie praktycznie codziennie, w wiadomym celu. Tez zasugerowalam zeby zrobic testy DNA, ale mąż twierdzi ze jest pewny i nie chce denerwowac kowalskiej bo obawia sie o spore alimenty i jesli wyjdzie, ze to jego, to za testy zaplacimy my. Kowalskiej comiesiecznie przekazujemy polowe pieniadzy na wizyty lekarskie i badania oraz przekazalismy rowniez na wyprawke. Chcielismy ustalic warunki, ponieważ mąż moze uznac ojcostwo dopiero z chwila gdy mąż kowalskiej zaprzeczy ojcostwu. Nie chcemy aby ta kwota urosła do niebagatelnych rozmiarów zanim sąd wszystko rozstrzygnie, no i wydaje nam sie, że sądownie ustalajac alimenty mozemy wiecej stracic. Sami wiemy ile wydajemy na dzieci i nie sa to kwoty do jakich przyzwyczajona jest kowalska, ktora prowadzi dosc rozrzutny tryb zycia.
Blondi
Posty: 75
Rejestracja: 02 paź 2018, 9:34
Płeć: Kobieta

Re: Jak pogodzić się że zdradą.

Post autor: Blondi »

Współczuję Ci bardzo, sama nie wiem jak w takiej sytuacji bym się zachowała. Podziwiam Cię za Twoją postawę. Jesteś bardzo dzielną kobietą. Ja bym jeszcze prawnika się poradziła, jak z tymi alimentami. Wszystko się jakoś z Bożą pomocą ułoży.
s zona
Posty: 3079
Rejestracja: 31 sty 2017, 16:36
Płeć: Kobieta

Re: Jak pogodzić się że zdradą.

Post autor: s zona »

Witaj nnn, jaka mila niespodzianka . Porzadkujac stara poczte widze zmiane Twojego statutu na szczesliwa zona ... piekne to Chwala Panu :D
Moze zechcesz kiedys podzielic sie na Forum, zeby dodac otuchy ..
Z modlitwa ...
ODPOWIEDZ