Wątek consensus

Refleksje, dzielenie się swoimi przeżyciami...

Moderator: Moderatorzy

consensus
Posty: 14
Rejestracja: 19 sty 2023, 18:36
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Wątek consensus

Post autor: consensus »

Dzień dobry. Jestem nowa. Jestem z mężem po rozwodzie cywilnym. Nadal jestem żona sakramentalna. Nasze malzsnstwo było bardzo trudne. Doszli do jego rozłamu. Wierzę gleboko w moc Sakramentu Małżeństwa. Mąż nienawidzi mnie. Nie chcę znać. Obecnie ma kobietę. Był z nią na wczasach. Nie płacił alimentów na dziecko. Bardzo mnie to irytuje. Kocham meza. Dalej Nadal go kocham. Ślubowałam. On niestety sobie z tego kpi. Kpi z wiary, z Małżeństwa Sakramentalnego. Noszę kolejny krzyż.Niespodziewalam się, że tak szybko znajdzie kogoś. Boli mnie to bardzo. Zaczęłam modlić się za niego, za kobietę z którą nawiązał relacje. Czuję się starsznie upokorzona. Zaczęłam odmawiać Drogę Krzyzowa Żony. Dziękuję, że jesteście. Nie zdajecie sobie sprawy jak bardzo mi pomagacie. Wierzę w Boga i wierzę, że pomoże... ze przysiega ma ogromna moc. Mocni ściskam.
Al la
Posty: 2671
Rejestracja: 07 lut 2017, 23:36
Jestem: w separacji
Płeć: Kobieta

Re: Wątek consensus

Post autor: Al la »

Witaj consensus.

W tym miejscu został wydzielony dla Ciebie oddzielny wątek, żebyś mogła tutaj dzielić się swoją historią z innymi forumowiczami.
Pisz tak, jak potrzebujesz i kiedy potrzebujesz.
Dobrze, że stawiasz Boga na pierwszym miejscu, ważne też jest żebyś zobaczyła, jakie zmiany możesz osobiście wprowadzić w swoim życiu, aby być szczęśliwą.

Zapraszam Cię również do zapoznania się z naszą stroną pomocową http://sychar.org/pomoc/, znajdziesz tam konferencje z naszych rekolekcji wspólnotowych, a tutaj listę polecanych lektur viewtopic.php?f=10&t=383

Pozdrawiam Cię, na pewno otrzymasz wsparcie od naszych forumowiczów.

Zwróć też uwagę na niepodawanie charakterystycznych szczegółów, internet nie jest anonimowy.
Ty umiesz to, czego ja nie umiem. Ja mogę zrobić to, czego ty nie potrafisz - Razem możemy uczynić coś pięknego dla Boga.
Matka Teresa
consensus
Posty: 14
Rejestracja: 19 sty 2023, 18:36
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Wątek consensus

Post autor: consensus »

Dziękuję:)
ODPOWIEDZ