Kilka pytań o separację

Refleksje, dzielenie się swoimi przeżyciami...

Moderator: Moderatorzy

burza
Jestem: w kryzysie małżeńskim

Re: Kilka pytań o separację

Post autor: burza » 05 mar 2020, 12:28

Dla mnie też, bliskość z mężem była bardzo ważna poniekąd to ja bardziej chciałam zawsze niż on. Był taki jak glaz i zawsze zastanawiałam się dlaczego on nie ma tak częstej potrzeby bliskości. I mocno się zdziwiłam kiedy dowiedziałam się że, ma kochankę czyli potrzeby były tylko już nie do mnie bo trawa zielona jest zawsze u sąsiada. A teraz ta moja potrzeba bliskości została uspiona. Może dlatego że jestem wierna tej przysiędze małżeńskiej i czuję w tym wszystkim boża pomoc. Po części, dlatego że widzę prawdziwe oblicze mojego męża który robi tyle złych rzeczy w stosunku do mnie by osiągnąć swój cel (pozbawić mnie dziecka i rozwód). A jego myślenie jest takie że już nic z tego nie będzie.Tak po ludzku.

Ewuryca
Jestem: po rozwodzie

Re: Kilka pytań o separację

Post autor: Ewuryca » 05 mar 2020, 13:05

tata999 pisze:
05 mar 2020, 11:28
Gaea pisze:
04 mar 2020, 11:18
A mnie zawsze denerwowało to, że mąż tego seksu częściej chce niż ja, a teraz gdy od kilku miesięcy nie współzyjemy to brakuje mi tego, nie w sensie stosunku ale emocji, poczucia bliskości. Wiem teraz ile te jego zbliżenia mi dawały w sensie psychologicznym. Teraz dodatkowo pojawiają się myśli czy aby za chwilę nie pojawi się Kowalska skoro tak bardzo zawsze lgnął do mnie a teraz żyje bez seksu.
Masturbacja, kowalska, usługi prostytutek. To nie są rzadkie przypadki, zwłaszcza u ludzi żyjących "bez seksu".
Coś w tym jest co pisze tata999. Kiedy z mężem żyliśmy na odległość ale byliśmy na etapie sklejania małżeństwa byłam przekonana że mnie nie zdradza, dla mnie wstrzemięźliwość nie stanowiła jakiegoś problemu. Później okazało się że miał romans, skonfrontowany przyznał że dla niego to było normalne że będzie sypiać z kimś innym, że może być bez seksu do miesiąca i że dziwi się że kobiety nie rozumieją że jak nie sypiają z mężami to on będzie ją zdradzał. Twierdził że taka jest męska natura.

ODPOWIEDZ