co powiedzieć dziecku

Refleksje, dzielenie się swoimi przeżyciami...

Moderator: Moderatorzy

gregor356
Posty: 34
Rejestracja: 14 kwie 2017, 15:42
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Mężczyzna

co powiedzieć dziecku

Post autor: gregor356 »

Witam to mój pierwszy post a więc. ..
w styczniu rozeszliśmy się z żoną ja się wyprowadziłem mieszkam ze starszą córką 15 lat a żona z młodszą 4 lata pamiętam ten moment gdy mówiliśmy starszej córce że bierzemy rozwód ...miesiąc temu coś mnie tchneło że ja nie chcę tego rozwodu co Bóg złączył niech człowiek nie rozłącza że przecież ja chciałam iść na terapię małżeńską i ratować rodzinę dopiero to do mnie dotarło i dotarłem do Was gdzie znalazłem wzór odnowy na pozew rozwodowy napisałem i wysłałem nam do Was pytanie czy powiedzieć teraz starszej córce ze nie zgadzam się na rozwód bo powiem wam boję się że odwróci się od matki ale nie chcę też by myślała że przyczyniłem się do tej decyzji rozwodu proszę o doświadczenia pozdrawiam Grzegorz
jacek-sychar

Re: co powiedzieć dziecku

Post autor: jacek-sychar »

Witaj Gregor na naszym forum.

Zalecamy ostrożność i dyskrecję w podawaniu szczegółów w opisywanych historiach, aby zadbać o bezpieczeństwo swoje i bliskich w realu – Internet nie jest anonimowy, wbrew pozorom!

Co do Twojego pytania. Ja bym powiedział. Niezależnie od wszystkiego i tak ona będzie poszkodowana. Jej świat w jakiś sposób się zawalił. Nie móc nic złego o żonie. To jednak jej matka. Informuj sucho o samych faktach.
ODPOWIEDZ