Wielka szkoda

Refleksje, dzielenie się swoimi przeżyciami...

Moderator: Moderatorzy

Chąśnik
Posty: 2
Rejestracja: 10 wrz 2018, 10:06
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Wielka szkoda

Post autor: Chąśnik »

Pisałem godzinę. Kiedy kliknąłem podgląd strona kazała mi się jeszcze raz zalogować. wszystko co napisałem zniknęło. Szkoda bo zbierałem się do tego przez kilka lat.
jacek-sychar

Re: Wielka szkoda

Post autor: jacek-sychar »

Witaj Chąśnik

To może spróbuj jeszcze raz?
zenia1780
Posty: 2170
Rejestracja: 18 sty 2017, 12:13
Jestem: szczęśliwą żoną
Płeć: Kobieta

Re: Wielka szkoda

Post autor: zenia1780 »

Witaj :)
Na przyszlosc w takich przypadkach, zanim ponownie sie zalogujesz sprobuj sie cofnac i jesli napisany tekst sie po tej czynnosci znajdzie, skopiuj go sobie, zaloguj sie ponownie i wklej w nowym oknie. Czesto pomaga.
Pozdrawiam i zachęcam do ponownej proby :)
lecz [Pan] mi powiedział: «Wystarczy ci mojej łaski. Moc bowiem w słabości się doskonali».
(2Kor 12,9)
Amica

Re: Wielka szkoda

Post autor: Amica »

Ojej, współczuję bardzo. A może jest szansa jeszcze na "cofnij" - jeśli nie zamykałeś strony z Sycharem? Przykro - może jednak jeszcze raz napiszesz, jeśli się nie uda odzyskać?
Pavel
Posty: 5131
Rejestracja: 03 sty 2017, 21:13
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Wielka szkoda

Post autor: Pavel »

Znam to uczucie, kilkukrotnie mi się to zdarzyło :/
Teraz, pisząc obszerniejszy post (albo gdy coś/ktoś mnie po drodze odrywało od klawiatury) kopiuję tekst przed kliknięciem „wyślij”.
Zachęcam do ponownego spróbowania!
"Bóg nie działa poza wolą człowieka i poza jego wysiłkiem.(...) Założenie, że jeśli się pomodlimy, to będzie dobrze, jest już wiarą w magię." ks. dr. Grzegorz Strzelczyk
jacek-sychar

Re: Wielka szkoda

Post autor: jacek-sychar »

A ja zachęcam wszystkich do działu technicznego:
viewforum.php?f=20
Tam jest wyjaśnionych wiele problemów z funkcjonowaniem naszego forum.
Wiem, że gdzieś już opisywałem sposób wyjścia z tego problemu, ale to co pisze Pavel (skopiowanie zawartości posta do schowka) jest najprostszy.
Czasami pomaga również skorzystanie z funkcji "cofnij". Pojawia się poprzednie okienko z zawartością posta, którą zaznaczamy (Control + A) i kopiujemy (Control + C). Potem logujemy się, i od razu wklejamy do nowego posta poprzednią treść. I wysyłamy.

Forum po pewnym czasie naszej nieaktywności wylogowuje nas. A pisanie posta jest dla forum okresem naszej nieaktywności (nie pobieramy danych z forum). Jest to mechanizm bezpieczeństwa, żeby, gdy zapomnimy się wylogować, nikt inny nie "korzystał z naszego konta".
ODPOWIEDZ