Mąż chce odejść

Refleksje, dzielenie się swoimi przeżyciami...

Moderator: Moderatorzy

AmaDa55
Posty: 75
Rejestracja: 25 lip 2018, 10:55
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Mąż chce odejść

Post autor: AmaDa55 »

rak pisze: 12 mar 2019, 12:35
AmaDa55 pisze: 12 mar 2019, 12:26 Ja po prostu ratuje swoje zdrowie emocjonalne. Teraz muszę być silna ... a nie umiem być silna tkwiac w rozpaczy po zniszczonej relacji...
jak dla mnie uczciwe postawienie sprawy.

Rozwijaj się więc.
Moim zdaniem trudno jest osiągnąć prawdziwą siłę koncentrując się tylko na odczuwaniu przyjemność, psychiczna wytrzymałość rodzi się poprzez umiejętność radzenia sobie z doświadczeniami trudnymi i poprzez to hartowanie swojego charakteru.

Przykład takiej postawy może działać też b. budująco na małe istoty ...
Nie chodzi mi o skupianiu się w życiu na zabawie i przyjemności, ale bardziej o równowagę, spokój, taką siłę wewnętrzną. Na początku kryzysu byłam cieniem człowieka i to było niedobre dla dziecka. Teraz po prostu żyje swoim życiem, nie przeżywam "co on robi, z kim" i nie czekam w rozpaczy na jego powrót. Potrzebuję partnera a nie księcia który ucieka, gdy w życiu pojawia się jakiś kłopot. Myślę, że to trudne doświadczenie właśnie udało mi się przepracowac, a łatwo nie było.
Złamane serce.
Posty: 16
Rejestracja: 22 lut 2019, 19:50
Jestem: w związku niesakramentalnym
Płeć: Kobieta

Re: Mąż chce odejść

Post autor: Złamane serce. »

Jestem w dość podobnej sytuacji. Gdybyś chciała porozmawiać zapraszam do wiadomości prywatnej.
Złamane serce :cry: :cry:
AmaDa55
Posty: 75
Rejestracja: 25 lip 2018, 10:55
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Mąż chce odejść

Post autor: AmaDa55 »

Złamane serce. pisze: 15 mar 2019, 13:03 Jestem w dość podobnej sytuacji. Gdybyś chciała porozmawiać zapraszam do wiadomości prywatnej.
Dopiero odpisuję, bo w życiu dużo się dzieje, dziękuję za tą propozycję, odezwę się :)
Złamane serce.
Posty: 16
Rejestracja: 22 lut 2019, 19:50
Jestem: w związku niesakramentalnym
Płeć: Kobieta

Re: Mąż chce odejść

Post autor: Złamane serce. »

Czekam w takim razie na wiadomość:)
Złamane serce :cry: :cry:
ODPOWIEDZ