Uzdrowienie Małżeństwa :: Forum Pomocy SYCHAR :: Kryzys małżeński - Rejestracja

Rejestrując się na witrynie „Uzdrowienie Małżeństwa :: Forum Pomocy SYCHAR :: Kryzys małżeński”, zwanej dalej „my”, ”nas”, „nasza”, „Uzdrowienie Małżeństwa :: Forum Pomocy SYCHAR :: Kryzys małżeński”, „https://www.kryzys.org”, akceptujesz wyszczególnione poniżej postanowienia. Jeśli ich nie akceptujesz, opuść to miejsce, naciskając przycisk „Nie akceptuję”. Administracja witryny „Uzdrowienie Małżeństwa :: Forum Pomocy SYCHAR :: Kryzys małżeński” ma prawo w dowolnym czasie zmienić poniższe postanowienia, informując cię o zmianach, niemniej wskazane jest, aby użytkownicy sami regularnie zaglądali do tego regulaminu. Korzystanie z witryny „Uzdrowienie Małżeństwa :: Forum Pomocy SYCHAR :: Kryzys małżeński” po zmianach regulaminu oznacza, że akceptujesz te zmiany ze wszelkimi konsekwencjami prawnymi.

Nasze fora zwane też „one”, „ich”, „je”, „phpBB software”, „www.phpbb.com”, „phpBB Limited”, „phpBB Teams” działają w oparciu o oprogramowanie wykorzystujące technologię phpBB, która jest środowiskiem typu witryny (bulletin board), wydane na licencji „GNU General Public License v2” zwanej też „GPL”. Oprogramowanie jest dostępne do pobrania ze strony www.phpbb.com. Oprogramowanie phpBB tylko ułatwia dyskusje przez internet, a jego autorzy nie kontrolują tekstów zamieszczanych w internecie za jego pomocą. Więcej informacji o phpBB można znaleźć na stronie https://www.phpbb.com/.

Akceptujesz zakaz publikowania wypowiedzi o charakterze obraźliwym, oszczerczym, propagującym treści niezgodne z polskim prawem lub naruszającym cudze prawa autorskie i dobra osobiste. Naruszenie tego zakazu może skutkować dla ciebie całkowitym zablokowaniem dostępu do tej witryny, a twój dostawca internetu zostanie powiadomiony o twoim niewłaściwym zachowaniu. Wyrażasz zgodę na to, że „Uzdrowienie Małżeństwa :: Forum Pomocy SYCHAR :: Kryzys małżeński” może w każdej chwili usunąć, zmienić, przenieść lub zamknąć każdy twój temat, post. Wyrażasz zgodę na zapisywanie wszystkich podanych przez ciebie informacji w naszej bazie danych. Informacje te nie będą przekazywane nikomu bez twojej zgody, ale ani „Uzdrowienie Małżeństwa :: Forum Pomocy SYCHAR :: Kryzys małżeński”, ani phpBB Limited nie ponosi odpowiedzialności za włamania do witryny, podczas których może dojść do kradzieży danych.

Akceptujesz te ww. warunki i warunki podane w szczegółowej wersji regulaminu, który jest umieszczony na głównej stronie forum >>>.