Grupa Wsparcia "Samarytanka"

Sprawy dotyczące funkcjonowania forum, pilnowania porządku zgodnego z celem forum i zasadami podanymi w regulaminie, wyjaśnienia. Jest prowadzone przez administratora i moderatorów.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
admin
Administrator
Posty: 59
Rejestracja: 22 lis 2016, 21:18

Grupa Wsparcia "Samarytanka"

Post autor: admin » 10 maja 2017, 19:16

ZAPRASZAMY tych małżonków sakramentalnych żyjących w niesakramentalnych związkach, którzy pragną powrócić do swoich prawowitych sakramentalnych współmałżonków oraz tych, którzy wyszli z niesakramentalnych związków - do Grupy Wsparcia "SAMARYTANKA" na naszym Forum Pomocy - www.kryzys.org .

Grupa jest ukryta na Forum i aby mieć do niej dostęp należy zgłosić się do administratora Forum: admin@kryzys.org

ZAPRASZAMY równiez na rekolekcje dla małżonków sakramentalnych, żyjących w związkach niesakramentalnych, którzy pragną powrócić na drogę wypełniania sakramentalnej przysięgi małżeńskiej, złożonej Panu Bogu i Współmałżonkowi w dniu ślubu.
Więcej informacji na stronie: http://www.ozarow.cpps.pl/rekolekcje-dl ... lnych.html
1. tradycja 12 kroków dla chrześcijan:
"Nasze wspólne dobro jest najważniejsze, indywidualny rozwój zależy od jedności grupy".

Rachela
Posty: 1
Rejestracja: 23 lut 2017, 21:12
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Grupa Wsparcia "Samarytanka"

Post autor: Rachela » 08 wrz 2019, 13:41

Proszę o dołączenie do grupy Samarytanka.

MamaPH
Posty: 3
Rejestracja: 07 mar 2020, 11:47
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Grupa Wsparcia "Samarytanka"

Post autor: MamaPH » 23 cze 2020, 17:15

Proszę o dołączenie do grupy Samarytanka

Bożena123
Posty: 34
Rejestracja: 29 sty 2017, 20:38
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Grupa Wsparcia "Samarytanka"

Post autor: Bożena123 » 27 wrz 2020, 15:52

Witajcie ! Nie było mnie półtora roku, ale jestem .Pozdrawiam!

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości